Top 10 Badradio DAB Plus – Przenośne radia DAB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TechniSat

#ad

Radio cyfrowe TechniSat

#ad
TechniSat #ad - Wydajny i wymienny akumulator sprawia, że odbiornik radiowy jest również idealnym towarzyszem w podróży do 10 godzin mobilnego słuchania radia. Jakość made in germany: opracowanie i produkcja radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości TechniSat.

Doskonały dźwięk o smukłej konstrukcji – po 20 ulubionych pamięci DAB+ i FM zapewnia szybki dostęp do ulubionych kanałów, dodatkowo przycisk bezpośredniego wyboru do nadajnika BR Home. TechniSat. Zakres dostawy: radio cyfrowe 1 br heimat edition, kabel USB, zasilacz sieciowy, akumulator akumulatorowy, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Dodatkowa pasywna membrana basowa i specjalnie dostosowane do systemu obudowy pasmo przenoszenia zapewniają czyste tony, drobne średnie i mocne głębokie - głośniki o mocy 1 W RMS.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość3.58
Długość1.22
Waga0.66
Szerokość6.1
Numer części0025/4997
Model0025/4997
Gwarancja24 Miesięcy

2. TechniSat

#ad

Radio cyfrowe TechniSat

#ad
TechniSat #ad - Doskonały dźwięk w smukłym i orzeźwiającym wzornictwie – po 20 ulubionych pamięci DAB+ i FM zapewnia szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych. Zakres dostawy: radio cyfrowe 1 swr3 edition, zestaw akumulatorów, zasilacz, kabel USB, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim – w najlepszej jakości TechniSat.

Wydajny i wymienny akumulator sprawia, że odbiornik radiowy jest również idealnym towarzyszem w podróży do 10 godzin mobilnego słuchania radia. Dodatkowa pasywna membrana basowa i specjalnie dostosowane do systemu obudowy pasmo przenoszenia zapewniają czyste tony, drobne średnie i mocne głębokie - głośniki o mocy 1 W RMS. Jakość made in germany: opracowanie i produkcja radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości TechniSat.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość3.58
Długość1.22
Waga0.66
Szerokość6.1
Numer części0023/4997
Model0023/4997
Gwarancja24 Miesięcy

3. Panasonic

#ad

Zasilanie sieciowe lub bateryjne, czarne, Panasonic RF-2400DEG-K przenośne radio z uchwytem

#ad
Panasonic #ad - Tuner radiowy ukwmw z cyfrowym wyszukiwaniem stacji radiowych i AFC Auto Frequency Control. Elastyczność dzięki zasilaniu sieciowemu lub bateryjnemu. Wyjście słuchawkowe 3, 5 mm. Komfort dzięki bardzo dużemu wyświetlaczowi częstotliwości z czerwonym oświetleniem LED.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Wysokość4.8
Długość9.21
Waga1.48
Szerokość3.23
Numer częściRF-2400DEG-K
ModelRF-2400DEG-K
GwarancjaGwarancja producenta

4. TechniSat

#ad

TechniSat DigitRadio 1 radio cyfrowe, Made in Germany małe, z wyświetlaczem OLED, nadaje się do użytku na zewnątrz z głośnikiem, radio FM, przenośne, pamięcią ulubionych stacji i wydajnym akumulatorem czarny/srebrny, DAB +

#ad
TechniSat #ad - Mocny dźwięk: dodatkowa pasywna membrana basowa i specjalnie dostosowane do systemu obudowy pasmo przenoszenia zapewniają czyste tony, drobne średnie i mocne głębokie 1 W RMS. Zakres dostawy: radio walizkowe digitradio 1 – wymiary produktu szer.

X wys. Jako radio kuchenne lub w pomieszczeniu hobbystycznym – dzięki zasilaniu bateryjnemu małe radio jest zawsze pod ręką. X gł. 15, 10 cm, zasilacz, 10 x 3, kabel usb, akumulator, 50 x 9, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Różnorodne możliwości zastosowania: z zasilaczem sieciowym można używać stacjonarnie np.

Wysokiej jakości wyświetlacz oled: pierwszorzędny wyświetlacz OLED przekonuje swoją wysoką jasnością i kontrastem, dzięki czemu można go dobrze odczytać ze wszystkich kierunków. Jakość made in germany: opracowanie i produkcja kompaktowego radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z wysokimi standardami jakości TechniSat.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość3.62
Długość1.31
Waga0.61
Szerokość6.14
Numer części0000/4997
Model0000/4997
Gwarancja2 lata gwarancji

5. TechniSat

#ad

2 W RMS srebrny/czarny, wyświetlacz OLED, TechniSat Digitradio 1 S, przenośne radio stereo DAB z akumulatorem DAB+, głośnik, pamięć ulubionych, UKW, FM, złącze słuchawkowe

#ad
TechniSat #ad - Dodatkowa pasywna membrana basowa i specjalnie dostosowane do systemu obudowy pasmo przenoszenia zapewniają czyste tony, drobne średnie i mocne głębokie - głośniki stereo o mocy 2 x 1 W.

Jakość made in germany: opracowanie i produkcja radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości TechniSat. Zakres dostawy: radio cyfrowe 1 s, zasilacz, akumulator, kabel uSB, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim – w najlepszej jakości TechniSat. Doskonały dźwięk w smukłym i orzeźwiającym wzornictwie – po 20 ulubionych pamięci DAB+ i FM zapewnia szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych. Wydajny i wymienny akumulator sprawia, że odbiornik radiowy jest również idealnym towarzyszem w podróży do 10 godzin mobilnego słuchania radia.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość3.62
Długość1.26
Waga0.88
Szerokość9.02
Numer części0000/3916
Model0000/3916
Gwarancja24 Miesięcy

6. Sony

#ad

Sony XDR-P1DBP DAB / DAB +, bateria 20h 49/5000 Kieszonkowe radio

#ad
Sony #ad - Radio może być obsługiwane tylko za pomocą wbudowanego akumulatora litowo-jonowego. Cyfrowy tuner radiowy dab / dab + / fm || doskonały dźwięk z małego urządzenia dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi, jakość dźwięku stereo przez słuchawki || Lekki, przenośny projekt || Wybieraj spośród 20 zestawów stacji. Kabel micro-usb do ładowania jest dołączony.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość2.24
Długość0.96
Waga0.37
Szerokość4.53
Numer częściXDRP1DBPB.CE7
ModelXDRP1DBPB.CE7
GwarancjaHerstellergarantie

7. Nordmende

#ad

Aux In, UKW, gniazdo słuchawkowe zielone, funkcja drzemki, budzik, 2 czasy budzenia, timer, Nordmende Transita 120 przenośne radio DAB DAB+, akumulator 24 godziny

#ad
Nordmende #ad - Radio nordmende posiada złącze słuchawkowe i wejście audio analogowe, AUX-in do odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych np. Ulubiona pamięć dla 10 stacji DAB+ i FM umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji radiowych.

Odtwarzacz MP3, smartfon/tablet. Dzięki dwuwierszowemu wyświetlaczowi lcd urządzenie może być używane jako budzik, dostępne są dwa programowalne czasy budzenia, które można indywidualnie regulować. Zakres dostawy: transita 120 przenośne radio cyfrowe, zasilacz, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Radio dab+ w stylu retro jest wyposażone w wbudowany akumulator do ponownego ładowania, który zapewnia do 24 godzin słuchania muzyki – 5 W głośnik mono z funkcją korektora.
MarkaNordmende #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość8.07
Długość3.74
Waga3.31
Szerokość10.24
Numer części78-3001-02
Model78-3001-02

8. Panasonic

#ad

UKF, timer kuchenny, AUX, białe, sieć i bateriami, funkcja budzika, Panasonic RF-D30BTEG-W radio cyfrowe z Bluetooth DAB+, ochrona przed wodą rozbryzgową

#ad
Panasonic #ad - Idealnie nadaje się do kuchni dzięki ochronie przed wodą bryzgową IPX4 i timerowi kuchennemu. Szeroki wyświetlacz z podświetleniem tła do tekstów towarzyszących programom. Wszechstronny wybór programów dzięki radiu cyfrowemu DAB+ i radiu FM. Bluetooth do wygodnego odtwarzania muzyki ze smartfona. Kompaktowe radio cyfrowe DAB+ w stylu retro z zasilaniem sieciowym i bateryjnym.
MarkaPanasonic #ad
ProducentPanasonic #ad
Wysokość6.06
Długość3.27
Waga2.43
Szerokość10.28
Numer częściRF-D30BTEG-W
ModelRF-D30BTEG-W
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. NEWTRO

#ad

Antena teleskopowa czarne/ciemnoszare, pamięć stacji, gniazdo słuchawkowe, UKW, dwuwierszowy wyświetlacz z podświetleniem, NEWTRO Przenośne radio DAB DAB+

#ad
NEWTRO #ad - Możliwe zasilanie sieciowe i bateryjne. Mały i kompaktowy w podróży. Atwa obsługa. Krystalicznie czysty dźwięk dzięki odbiorowi DAB+. W zestawie wtyczka sieciowa, instrukcja obsługi w języku niemieckim, antena teleskopowa, gniazdo słuchawkowe i dodatkowy odbiór UKF.
MarkaNEWTRO #ad
ProducentSouccess GmbH #ad
Wysokość4.33
Długość7.28
Szerokość2.28
GwarancjaObowiązuje ustawowa gwarancja

10. TechniSat

#ad

Nadaje się do użytku na zewnątrz z głośnikiem, TechniSat DigitRadio 1 radio cyfrowe, DAB +, z wyświetlaczem OLED, przenośne, Made in Germany małe, pamięcią ulubionych stacji i wydajnym akumulatorem srebro, radio FM

#ad
TechniSat #ad - Wysokiej jakości wyświetlacz oled: pierwszorzędny wyświetlacz OLED przekonuje swoją wysoką jasnością i kontrastem, dzięki czemu można go dobrze odczytać ze wszystkich kierunków. Jako radio kuchenne lub w pomieszczeniu hobbystycznym – dzięki zasilaniu bateryjnemu małe radio jest zawsze pod ręką.

X gł. 15, kabel usb, zasilacz, 10 x 3, 10 cm, 50 x 9, akumulator, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Mocny dźwięk: dodatkowa pasywna membrana basowa i specjalnie dostosowane do systemu obudowy pasmo przenoszenia zapewniają czyste tony, drobne średnie i mocne głębokie 1 W RMS.

X wys. Jakość made in germany: opracowanie i produkcja kompaktowego radia cyfrowego odbywa się w Niemczech zgodnie z wysokimi standardami jakości TechniSat. Zakres dostawy: radio walizkowe digitradio 1 – wymiary produktu szer. Różnorodne możliwości zastosowania: z zasilaczem sieciowym można używać stacjonarnie np.
MarkaTechniSat #ad
ProducentTechniSat Digital GmbH #ad
Wysokość3.58
Długość6.1
Waga0.61
Szerokość1.22
Numer części0002/4997
Model0002/4997
Gwarancja2 lata gwarancji