Top 10 Bze selfie Stick – Statywy do telefonów komórkowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TONEOF

#ad

TONEOF Statyw do selfie 152 cm, wysuwany, obracany o 360°, wielofunkcyjny statyw z aluminium, z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania i 9 drążkami teleskopowymi, uchwyt na telefon komórkowy do

#ad
TONEOF #ad - Nadaje się do telefonów o przekątnej 4-7" i jest kompatybilna z wieloma smartfonami. Stabilna podstawa podstawa statywu ma wzmocnioną konstrukcję, zgodnie z środkiem ciężkości statywu, że statyw do selfie jest stabilny i nie chwieje się. Wskazówka: w trybie statywu telefon musi być umieszczony na środku szyny ślizgowej, wbudowane metalowe paski i dodatkowe antypoślizgowe silikonowe nóżki sprawiają, aby się nie przewrócił.

Zintegrowana konstrukcja all-in-1 ten kijek do selfie ze statywem i pilotem zdalnego sterowania realizuje zintegrowaną konstrukcję obrotowego uchwytu na telefon komórkowy i wbudowanego statywu. Drążek teleskopowy z wysokiej jakości stopu aluminium i wewnętrzny metalowy uchwyt sprawiają, że kijek do selfie jest stabilniejszy, wytrzymały i elastyczny. Lekki i przenośny po złożeniu stojaka długość wynosi 28, 3 cm, możesz robić selfie, oglądać filmy, a waga 338 g. Po ustawieniu kąta fotografowania można nacisnąć przycisk, który jest przyjazny dla środowiska i trwały; akumulator można szybko podłączyć do smartfona, aby zrobić dowolne zdjęcie w odległości 10 metrów.

Możesz ustawić preferowany kąt robienia zdjęć. Pilot zdalnego sterowania z możliwością ponownego ładowania - kijek do selfie jest wyposażony w wyjmowany akumulator wielokrotnego ładowania, a obsługa jest łatwa. Elastyczne teleskopowanie i szybkie obracanie - drążek teleskopowy ma 9 regulowanych sekcji, 3 do 152 cm. Przenośny i łatwy do przenoszenia, uczyć się online, prowadzić rozmowy wideo itd.
MarkaTONEOF #ad
ProducentTONEOF #ad
Wysokość1.38
Długość11.14
Waga0.75
Szerokość1.38
Numer częściOth-AB202max
ModelOth-AB202max
Gwarancja12 Miesiące

2. ATUMTEK

#ad

Drążek do selfie z aluminium, ATUMTEK Statyw do selfie Bluetooth z możliwością rozszerzenia 3 w 1, z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania, obracany o 360°, do iPhone 13/12/12 Mini/11 Pro/XS Max

#ad
ATUMTEK #ad - Regulowany uchwyt o 180° umożliwia wybór idealnego kąta robienia zdjęć/filmów. Wysuwane przedłużenie jest wykonane ze stopu aluminium lotniczego z anodowaną powierzchnią oksydowaną, dzięki czemu jest wytrzymałe i trwałe. Atwa obsługa i uniwersalne zastosowanie – szybkie połączenie bluetooth z telefonem komórkowym.

Odpinany pilot zdalnego sterowania bluetooth i fantastyczny czas pracy baterii – dzięki zasięgowi do 10 m pilot zdalnego sterowania Bluetooth ATUMTEK umożliwia wykonywanie zdjęć / filmów lub zdjęć grupowych / filmów z dużej odległości za pomocą pilota zdalnego sterowania. Uchwyt na telefon komórkowy może pomieścić telefony komórkowe o szerokości do 8, 68 cm. Zawsze, wysuwanej konstrukcji po złożeniu ma tylko 19, gdy chcesz nagrać piękny moment, a przedłużenie można wyciągnąć do maksymalnie 79, 5 cm, możesz go mieć zawsze pod ręką. Innowacyjne, zintegrowane wzornictwo – kijek do selfie atumtek oraz statyw i wysuwane przedłużenie z wysokiej jakości aluminium są ze sobą połączone i dzięki temu są bardzo stabilne.

Ponadto można otworzyć statyw, aby nagrywać transmisje na żywo w Internecie, aby używać go jako uchwytu na telefon komórkowy na stole, oglądać programy telewizyjne itp. Super lekki i praktyczny do zabrania ze sobą – dzięki ukrytej, 5 cm. Ten kijek do selfie można łatwo obsługiwać ręcznie, naciskając przycisk migawki. Regulowany uchwyt i uchwyt na telefon obracany o 360° – drążek do selfie atumtek bluetooth jest wyposażony w uchwyt obracany o 360°, który umożliwia regulację w poziomie i w pionie.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Wysokość1.8
Długość7.9
Waga0.37
Szerokość2.4
Numer częściATSS002
ModelATSS002
Gwarancja🔥🔥 30 dni zwrotu pieniędzy z jakichkolwiek powodów i pełna 12 miesięcy gwarancji na problemy związane z jakością. 🔥🔥

3. ATUMTEK

#ad

ATUMTEK TikTok kijek do selfie o długości 150 cm, z wytrzymałego aluminium i antypoślizgowymi nóżkami do telefonów iPhone/telefonów z systemem Android, do selfie, nagrywania wideoblogów i strumieniowania na żywo

#ad
ATUMTEK #ad - Zresetuj ustawienia aparatu telefonu, znajdź funkcję klucza głośności i ustaw ją na zamknięcie nie wybieraj zoomu ani ostrości. Ulepszona jednoczęściowa konstrukcja i ergonomiczny uchwyt - kijek do selfie ze statywem można złożyć do pojedynczej części o długości zaledwie 32, 5 cm. Jest łatwy do przechowywania i przenoszenia. W zestawie znajduje się ponadto pilot Bluetooth do obsługi bez użycia rąk.

Ekskluzywny, opatentowany kijek do selfie - nowy kijek do selfie firmy ATUMTEK z pilotem zdalnego sterowania jest opatentowany na całym świecie. Dodatkowo możesz cieszyć się naszą bezstresową 3-letnią gwarancją i przyjazną obsługą klienta. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z obrotem o 360° - głowicę tego statywu do smartfona można obracać o 360° i 180° w lewo i w prawo, np. Wysokiej jakości pręty ze stopu aluminiumwyprodukowany ze stopu aluminium z przemysłu lotniczego, ten ulepszony, duży statyw do smartfona jest wysokiej jakości i wyjątkowo trwały. Ten długi stojak na statyw pasuje do każdego dowolnego smartfona z systemem ios lub android, iphone 11 / xr, iphone X / 11 Pro Max, Samsung Galaxy S21 / Note 20 / S10 / 12 mini / 12 Pro Max, Huawei P40 / Mate 40 / 11 Pro / Mate 30 i innych.

Uchwyt jest łatwiejszy do trzymania dzięki powierzchni podobnej do liczi i ergonomicznemu kształtowi. Iphone 12 / 12 pro / xs max / s20 / note 10, google pixel 5 /4, dzięki czemu można znaleźć najlepszy kąt. Większa i super stabilna podstawa statywuten kijek do selfie do smartfona ma podstawę statywu o wielkości 26, 9 cm z trzema antypoślizgowymi podkładkami silikonowymi na nóżkach, które skutecznie zapobiegają przechylaniu się lub przewróceniu się statywu podczas użytkowania.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Wysokość13.31
Długość2.36
Waga0.88
Szerokość2.36
Numer częściATSS099
ModelATSS099
Gwarancja🔥🔥🔥30-dniowy zwrot pieniędzy z jakiegokolwiek powodu

4. ATUMTEK

#ad

TikTok do iPhone i Android, obracany o 360°, wysuwany 150 cm, nagrywanie wideo, transmisja na żywo 2023, blogowanie, ATUMTEK Kijek do selfie, Bluetooth, 3 w 1, odłączany pilot Pop-Lila, jednonożny

#ad
ATUMTEK #ad - Odłączany pilot zdalnego sterowania bluetooth i doskonały czas pracy bateriizasięg pilota zdalnego sterowania Bluetooth bezprzewodowego selfie ATUMTEK wynosi do 10 m, dzięki czemu za pomocą pilota można robić zdjęcia/filmy lub grupować zdjęcia/filmy. Statyw można również otworzyć i postawić na biurku jako stojak na telefon, oglądać programy telewizyjne i organizować spotkania.

Uchwyt na telefon komórkowy zapewnia miejsce na telefony komórkowe o szerokości do 3, 42 cala. Atwa obsługa i uniwersalne zastosowanieszybkie połączenie Bluetooth z telefonem, możesz użyć tego kija do selfie po prostu naciskając przycisk migawki, kompatybilny z systemem Android 5. 0 i ios 7. 0 lub nowszym. Dzięki regulowanemu uchwytowi o 180° można wybrać idealny kąt do robienia zdjęć/filmów. Przyjazna dla środowiska torba do przechowywania wchodzi w zakres dostawy", a przedłużenie można wyciągnąć do 150 cm.

Innowacyjne zintegrowane wzornictwo fioletowe - kijek do selfie, że jest wyjątkowo stabilny, trwałego tworzywa sztucznego ABS i kauczuku silikonowego, aby zapewnić długotrwałą wydajność i sprawić, statyw i stojak firmy ATUMTEK są wykonane z elastycznego anodyzowanego aluminium, wytrzymały i trwały. Wbudowany akumulator litowy o pojemności 50 mAh umożliwia ciągłe nagrywanie do 15 000 zdjęć. Bardzo długi dystans. Serwis gwarancyjny atumtekatumtek oferuje 3-letnią gwarancję i profesjonalny zespół obsługi klienta, dzięki czemu można go używać bez obaw.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Numer częściATSS052123056148144124099128127
ModelATSS052123056148144124099128127

5. ATUMTEK

#ad

Z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania, obracany o 360°, z aluminium, smartfonów, mini drążek do selfie 3 w 1, do iPhone 12/11 Pro / XS Max/XS/XR/X/8/7, ATUMTEK Statyw do selfie Bluetooth

#ad
ATUMTEK #ad - Informacje o połączeniu z telefonami z systemem android - niektóre telefony z systemem Android używają przycisku głośności telefonu, aby sterować kamerą lub zoomem. Ten kijek do selfie można łatwo obsługiwać ręcznie, aby nagrywać transmisje na żywo w Internecie, aby uzyskać większą scenerię.

Zawsze, możesz go mieć zawsze pod ręką. Zresetuj ustawienia aparatu telefonu, znajdź funkcję klucza głośności i ustaw ją na zamknięcie nie wybieraj zoomu ani ostrości. Atwa obsługa i uniwersalne zastosowanie – szybkie połączenie bluetooth z telefonem komórkowym. Regulowany uchwyt i uchwyt na telefon obracany o 360° – drążek do selfie atumtek bluetooth jest wyposażony w uchwyt obracany o 360°, który umożliwia regulację w poziomie i w pionie. Innowacyjne, zintegrowane wzornictwo – kijek do selfie atumtek - statyw i wysuwane przedłużenie z wysokiej jakości aluminium są ze sobą połączone i dzięki temu są bardzo stabilne.

Można go używać do robienia selfie z bliska lub zdjąć, aby używać go jako uchwytu na telefon komórkowy na stole, oglądać programy telewizyjne itp. Uchwyt na telefon komórkowy może pomieścić telefony komórkowe o szerokości do 8, 68 cm. Wysuwane przedłużenie jest wykonane ze stopu aluminium lotniczego z anodowaną powierzchnią oksydowaną, dzięki czemu jest wytrzymałe i trwałe. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu 50 mAh można wykonać do 15 000 zdjęć z rzędu. Ponadto można otworzyć statyw, naciskając przycisk migawki.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Wysokość1.8
Długość7.9
Waga0.38
Szerokość2.4
Numer częściATSS029
ModelATSS029
Gwarancja🔥🔥 30 dni zwrotu pieniędzy z jakichkolwiek powodów i pełna 12 miesięcy gwarancji na problemy związane z jakością. 🔥🔥

6. CIRYCASE

#ad

142 cm, kompatybilny z, CIRYCASE Statyw do telefonu komórkowego, statywem do smartfona i aparatu, wielofunkcyjny statyw do selfie z pilotem zdalnego sterowania Bluetooth, możliwość rozszerzenia

#ad
CIRYCASE #ad - Dostarczany również z uniwersalną śrubą 1/4" do mocowania do większości aparatów cyfrowych, samsung galaxy note 20/s23/s22 ultra/s21+/s20/S10/S10e, kompatybilny z iPhone 15 Pro Max / 15 Plus/15 Pro/15/14 Pro Max/14 Plus/14 Pro/14 Pro/14/13Pro Max/13 Pro/13/13 Pro/13/13/13. Jeśli jesteś na urlopie, nie musisz pozwalać sobie i swojej rodzinie pomagać w robieniu zdjęć.

Obrót głowicy o 180° i uchwyt na telefon obracany o 360° umożliwiają najlepsze nagrywanie pod dowolnym kątem. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania dzięki zdalnemu wyzwalaczowi bluetooth można łatwo robić selfie lub zdjęcia grupowe z odległości do 10 m za pomocą tego statywu do smartfona. Regulowana wysokość i idealny kąt wyposażony w 3 szybkie zamknięcia, ten uchwyt na statyw można łatwo rozszerzyć z 51 cm do 142 cm, aby spełnić wymagania dotyczące różnych wysokości zdjęć. Nagrywaj wspaniałe chwile w każdej chwili i w każdym miejscu. Wszechstronny statyw do telefonu zaktualizowany statyw łączy w sobie funkcję statywu telefonicznego z kijkiem do selfie i zapewnia najlepszą fotografię do zastosowań w wielu scenach.

Przemyślana konstrukcja antypoślizgowych i odpornych na zarysowania gumowych nóżek, aby zapobiec przechylaniu się lub kołysaniu. Pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w baterię litową 60 mAh CR2032, którą można natychmiast podłączyć i obsługiwać bez problemu. Ciesz się stabilną jakością zdjęć na najwyższym poziomie. Uniwersalna kompatybilność statyw ręczny obsługuje telefony o szerokości od 2, 78 cm, 16" do 9, huawei, google pixel, sony itd.
MarkaCIRYCASE #ad
ProducentCIRYCASE #ad
Wysokość1.37
Długość20.08
Waga1.21
Szerokość1.77
Numer częściCY018
ModelCY018
GwarancjaDwuletnia obsługa klienta

7. ATUMTEK

#ad

Do smartfonów iPhone 14/13 Mini/12 Pro/XS, wysuwany statyw do telefonu All-in-One z aluminium z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania, ATUMTEK Bluetooth 140 cm kijek do selfie, obracany o 360°

#ad
ATUMTEK #ad - Regulowany stojak i uchwyt na telefon obracany o 360° - uchwyt na telefon komórkowy można obracać w pionie o 180° i w poziomie o 360°, 7 do 7 cali, obsługuje format pionowy i poziomy oraz nowy tryb leżenia. Zasięg bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania może wynosić do 10 metrów, obsługuje ładowanie przez USB-C, jest kompatybilny z Bluetooth 3.

0 lub nowszym na urządzeniach z systemem Android 5. 0 i ios 7. 0 Odpinany pilot zdalnego sterowania bluetooth i wspaniały czas pracy bateriiwbudowany pilot zdalnego sterowania bluetooth 5. 2 jest wyposażony w akumulator litowy do wielokrotnego ładowania, ma pojemność 50 mAh i może robić ponad 20 000 zdjęć na jednym ładowaniu. Regulowany klips nadaje się do telefonów o minimalnej szerokości 2 cali i maksymalnej szerokości od 4, co zapewnia stabilne i niezawodne mocowanie smartfonów wszystkich rozmiarów i systemów operacyjnych. Atumtek oferuje 30-dniową bezpłatną politykę zwrotów, uczyć się online, prowadzić rozmowy wideo itd.

W pełni odporny na upadki model 2023 - kijek do selfie atumtek, obudowa wykonana jest z czarnej technologii formowania wtryskowego ABS + PC i jest ze sobą połączona, statyw i wysuwany drążek przedłużający są wykonane z wysokiej jakości aluminium, aby była wyjątkowo stabilna i trwała. Jest to idealny prezent dla twoich bliskich, 24-miesięczną bezproblemową usługę wymiany oraz dożywotnią przyjazną obsługę klienta. Możesz go używać w każdej chwili, gdy chcesz uchwycić piękny moment.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Waga0.77
Numer częściATSS126
ModelATSS126

8. ATUMTEK

#ad

Bluetooth, ATUMTEK Kijek do selfie 165 cm, 3 w 1, statyw do telefonu iPhone 13 Pro Max, Samsung i innych smartfonów czarny, teleskopowy statyw do selfie ze zdejmowanym pilotem zdalnego sterowania

#ad
ATUMTEK #ad - Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu o pojemności 50 mAh można wykonać do 15 000 zdjęć seryjnych. Atwy do chwytania i kompaktowy kijek do selfie i statyw są wsuwane w jednym kawałku, łatwe do przechowywania i przenoszenia. Uchwyt ma teksturę liczi w ergonomicznym kształcie dla łatwego chwytu. Mocna podstawa statywu ten wolnostojący kijek do selfie do telefonu firmy atumtek ma podstawę statywu o szerokości 26, 9 cm z trzema antypoślizgowymi silikonowymi podkładkami na stopach, które zapobiegają skosom lub upadkom.

Idealnie nadaje się do zdjęć grupowych, urody i wielu innych. Zacisk do telefonu wynosi od 6, samsung Galaxy S21/ S20/S10/S10/S20/S10 Obsługa posprzedażowa statyw telefoniczny eucos z pilotem zdalnego sterowania zapewnia bezproblemową 24-miesięczną usługę wymiany i dożywotnią przyjazną obsługę posprzedażową. Super długi drążek statywu bardzo długi kijek do selfie bluetooth ma zakres od 32, transmisji na żywo i samouczków online na temat gotowania, 5 cm do 165 cm i jest wyposażony w 8 regulowanych drążków, filmów, aby rozszerzyć zakres nagrywania.

Dzięki temu można robić zdjęcia / filmy z daleka. Regulowany kąt i szeroki uchwyt na telefon z głowicą obracaną o 180° i obrotowym o 360°, 5 cm, 0 cm do 9, kompatybilny z iphone 14 pro max/14 pro/14 plus/13 pro max/13/13 mini/12 pro / 12 / 11 / 12 Mini/11 Pro Max / 11 Pro / XS /XR/8 Plus, ulepszonym uchwytem na telefon komórkowy. Kompatybilny z wieloma scenamiNadaje się do oglądania filmów na żywo, fotografii, podróży.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Waga0.99
Numer częściATSS127
ModelATSS127
Gwarancja1 rok gwarancji

9. SelfieShow

#ad

Obracany o 360°, Kijek do selfie z ulepszonym statywem nowy projekt 2023 kijek do selfie z aluminium, do iPhone'a Samsung,, statyw do telefonu komórkowego ze zdejmowanym pilotem zdalnego sterowania

#ad
SelfieShow #ad - Dzięki niewielkiemu rozmiarowi 21 cm i niewielkiej wadze 179 g, że statyw do telefonu komórkowego jest idealnym wyborem do podróży, statyw do selfie SelfieShow można łatwo spakować do torby, kompaktowy rozmiar sprawia, plecaka lub walizki, wędrówek lub na kemping. Niezależnie od tego, że Twój telefon się zepsuje. Możesz zapisać wspomnienia, nie zajmując więcej miejsca, które obejmują każdego z Twoich przyjaciół i jednocześnie tło.

Idealny na wycieczki i idealny do zapisywania pięknych wspomnień z rodziną i przyjaciółmi. Wytrzymały i stabilny statyw na telefon: statyw ma konstrukcję w kształcie parasola z antypoślizgową podkładką silikonową na spodzie, czy wewnątrz czy na zewnątrz, pozostaje stabilny i niezawodny i nie musisz się już martwić, który jest lekki, aby utrzymać go na miejscu bez chwiania się na podłodze. Kompatybilny ze wszystkimi smartfonami iphone i android, które są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami iPhone i Android, takimi jak iPhone 14/13/12/11 Pro Max, Note 10/9/8/7. W porównaniu z poprzednim modelem, jest bardziej trwała, konstrukcja przycisku zasilania pilota zdalnego sterowania może wydłużyć żywotność baterii, zawiera dodatkową wymienną baterię litową i obsługuje do 10 000 selfie.

Dzięki delikatnej powierzchni i ergonomicznemu uchwytowi jest to idealny prezent dla Twoich bliskich. Elastyczny obrót dla większej liczby możliwości: uchwyt na telefon komórkowy umożliwia obrót szyi o 270° i obrót głowy o 360°, aby robić fantastyczne zdjęcia i filmy. Niezależnie od tego, czy na wideokonferencje, transmisję na żywo, imprezy, zdjęcia grupowe, dzięki czemu można bez ograniczeń dostosować kijek do selfie w zależności od okazji, TikTok, wesela lub podróże, selfie, ten kijek do selfie jest absolutnie praktyczny.
MarkaSelfieShow #ad
ProducentSelfieShow #ad
Wysokość8.27
Długość2.17
Waga0.39
Szerokość1.38
Numer częściL12
ModelNoir
Gwarancja12 Miesięcy

10. ATUMTEK

#ad

Statyw do selfie z wytrzymałego aluminium i antypoślizgowymi nóżkami, ATUMTEK Statyw do selfie Stick 51", do selfie, do iPhone'a i telefonu z systemem Android, nagrywania wideo, wideoblogów,

#ad
ATUMTEK #ad - Pierwszorzędny stop aluminium - ten rozszerzony trójnożny telefon komórkowy wykonany ze stopu aluminium lotniczego jest wysokiej jakości i zbudowany na wieczność. Uchwyt został zaprojektowany z teksturą liczi w ergonomicznym kształcie dla łatwiejszego trzymania.

Idealnie nadaje się na spotkania rodzinne, imprezy i wideoblogi. Jednoczęściowy, ergonomiczny design - kijek do selfie i trójnóg są wyciągane w jednoczęściowy statyw. Stabilna i duża trójnożna podstawa ten kijek do selfie atumtek ma dużą trójnożną podstawę 31, 5" z trzema antypoślizgowymi silikonowymi podkładkami na stopach, które w większości mogą uniknąć żadnych krzywych lub przechylanych sytuacji. Jest łatwy do przechowywania i w podróży.

Posiada jeszcze zdalny wyzwalacz Bluetooth do pracy ręcznej. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja obrotowa 360° głowicę statywu jednonożnego można obracać o 360° i 180° w lewo i w prawo, co pozwala znaleźć najlepszy kąt, którego potrzebujesz. Uchwycenie szerszego widoku ten kijek do selfie bluetooth o przekątnej do 51 cali z 7 regulowanymi drążkami umożliwia wykonywanie szerszych widoków podczas robienia zdjęć lub robienia zdjęć.
MarkaATUMTEK #ad
ProducentATUMTEK #ad
Waga0.73
Numer częściATSS123
ModelATSS123