Top 10 Dauerpräparate Für mikroskop Kinder – Edukacyjne zestawy z mikroskopami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BUKI France

#ad

Mikroskop 50 eksperymentów, Buki MR600

#ad
BUKI France #ad - Mikroskop z metalu ze szklanymi soczewkami i okularami do obserwacji najwyższej jakości. 3 powiększenia: x 100 – x 250 – X 1000 HD. Kolorowa, ilustrowana instrukcja. Od 8 lat.
MarkaBUKI France #ad
ProducentBUKI France #ad
Wysokość12.68
Długość14.57
Waga3.84
Szerokość4.84
Numer częściMR600
ModelMR600
Gwarancja1 rok gwarancji

2. Jiusion

#ad

Kwiatów, oświecanie edukacji, roślin, owadów, próbka biologiczna, folia dla dzieci, próbka zwierząt, studentów, Jiusion 48 sztuk przygotowanych slajdów do mikroskopu, stereomikroskop

#ad
Jiusion #ad - Należy pamiętać, wyraźne i dobrze zabarwione. Pomysł na prezent – ta pięknie zapakowana kolekcja szkiełek to doskonały prezent dla młodych członków rodziny, którzy chcą wziąć udział w badaniach biologicznych i ukończyć kurs krótki. Bezpieczne szkiełka mikroskopowe, że są nietoksyczne i wolne od plam, 48 sztuk – nośniki mikroskopowe z wysoce przezroczystego tworzywa sztucznego firmy Jiusion są wstępnie oczyszczone, zadrapań i bakterii.

Okazy te służą jako wciągające narzędzie edukacyjno-naukowe dla uczniów lub wychowawców rodzin i sprawiają, owadami i zwierzęcymi, że są one doskonałymi narzędziami do nauczania biologii. Etykieta klasyfikacyjna – szkiełka z próbkami są starannie przygotowane i etykietowane, dzięki czemu można je bez problemu sklasyfikować i trwale przechowywać, jednocześnie chroniąc je przed wilgocią.

Duża ilość – zebraliśmy kolekcję 48 szkiełek z tkankami roślinnymi, które idealnie nadają się do podstawowego szkolenia z zakresu biologii. Dzięki gładkim krawędziom nie ma ryzyka, aby upewnić się, że ostre narożniki zranią palce. Wyraźne widzenie – stereomikroskopia ze światłem górnym i dolnym zapewnia wyjątkowe mikroskopijne obrazy, które są ostre jak brzytwa, podczas gdy szkiełka z częściami owadów wzbudzają ich zainteresowanie. Szkiełka z tkanką komórkową zafascynują małe dzieci, że te szkiełka są mniejsze niż standardowe rozmiary.
MarkaJiusion #ad
ProducentJiusion #ad
Waga0.4
Numer częściJiusion-48Slides
ModelJiusion-48Slides

3. Educational Insights

#ad

Learning Resources EI-5117 GEOSAFARI JR. KIDSCOPE

#ad
Educational Insights #ad - Wymaga 3 baterii AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Naukowy układ wejściowy: idealny mikroskop do pogłębiania badań naukowych poprzez poprowadzenie do obsługi szkieł mikroskopowych! Małe młodsi naukowcy mogą za pomocą tego mikroskopu zobaczyć 3-krotnie powiększone, fantastyczne zdjęcia.

Bardzo duży podwójny okular i łatwy w obsłudze pierścień skupiający zapewniają ostrość obrazu i niezakłóconą radość z gry. Zabawka miętowa: wspomaga naukę zorientowaną na miętę poprzez badania naukowe i odkrywanie. Właściwe próbki pod lupą: dzieci mogą umieścić własne obiekty i próbki na szybie i zbadać je w szczegółach. Naucz się poniżej lupy z 60 wyjątkowymi zdjęciami: wystarczy położyć jeden z nadrukowanych szkieł na obracanej szybce, przekręcając jeden z czterech zdjęć do bliższego oglądania i powiększyć go do 3 razy za pomocą praktycznego pierścienia ustawiania ostrości.

Mikroskop dla dzieci doskonale nadaje się do zabawy wprowadzenia dzieci do świata nauk przyrodniczych – wspaniały pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek od 5 lat. Ten w pełni funkcjonalny mikroskop świetlny zawiera obrotową tarczę obiektu, podwójny okular, lampę LED zapewniającą optymalną widoczność i szufladkę do bezpiecznego przechowywania szkieł. Zawiera szczegółową instrukcję naukową z ponad 180 faktami. Wspaniały prezent dla chłopców i dziewczynek: geosafari jr.
MarkaEducational Insights #ad
ProducentLearning Resources #ad
Wysokość7
Długość8.9
Waga1.65
Szerokość8.6
Numer części5117
Model5117

4. USCAMEL

#ad

USCAMEL Mikroskop 40X-2000X dla dzieci i studentów, wydajne multi-powiększenie, połączenie monokularowego biologicznego mikroskopu edukacyjnego

#ad
USCAMEL #ad - W zakres dostawy wchodzi 10 akcesoriów eksploatacyjnych, pudełko ze szkiełkami mikroskopowymi 10 przygotowanych szkiełek mikroskopowych i 5 pustych szkiełek. Podwójne oświetlenie led. 25-krotne okulary szerokokątne, 500x, 200x, 10 x i 40x soczewki obrotowe oferują szeroką gamę różnych kombinacji powiększenia: 40x, 100x, 400x i 1000X.

Możesz udostępniać zdjęcia lub filmy w czasie rzeczywistym z rodziną i przyjaciółmi. Prezent edukacyjny. Wysokiej jakości materiały i precyzyjne ustawianie ostrości. Regulowane pokrętło ostrości wyróżnia stół obiektowy od próbki, dzięki czemu obraz jest ostrzejszy i wyraźniejszy. Poznaj kuchenkę mikrofalową. 10 różnych kombinacji pozwala cieszyć się wspaniałą kuchenką mikrofalową. Idealnie nadaje się do nauki w domu, aby pomóc początkującym, w szkole lub w laboratorium.

Spełnia wszystkie wymagania dotyczące obserwacji biologicznej. Diody led można ściemniać bez poziomu lub włączać jednocześnie. Wysokiej jakości mikroskop z podwójnym światłem ma zarówno wpadające jak i półprzezroczyste źródła światła led, które mogą zobaczyć zarówno nieprzezroczyste, jak i półprzezroczyste, oświetlone od góry obiekty, oświetlone od dołu próbki. Za pomocą dołączonego adaptera do telefonu możesz uchwycić i zapisać piękno wokół siebie za pomocą smartfona.
MarkaUSCAMEL #ad
ProducentUSCAMEL #ad
Wysokość11.6
Długość6.29
Szerokość6.1
Numer częściYQMY-L2U-201
ModelYQMY-L2U-201

5. Bresser

#ad

Bresser Junior inteligentny zestaw akcesoriów do mikroskopu z różnymi kamieniami i preparatami trwałymi i wieloma innymi, łącznie z kodem QR dla dodatkowych informacji

#ad
Bresser #ad - Zakres dostawy: 20 preparatów trwałych z kodem qr; 12 kamyczków z kodem qr; 7 fiolek z próbkami; 2 puste buteleczki; pudełko na szkiełki; 6 pustych szkiełek; 1 lupa; 1 igła preparatowa; 1 pęseta; 1 skalpel; 1 szalpel; 1 szalik; słoiki kryjące i etykiety samoprzylepne do opisywania.

Ponadto zestaw zawiera wysokiej jakości sztućce do przygotowywania własnych próbek i obiektów do mikroskopii. Gotowe próbki można natychmiast zbadać, a za pomocą smartfona można odczytać kod QR, aby dowiedzieć się więcej o obiektach. Ten; 1 trwania ten; preparat skrzydła motyla; instrukcja obsługi. Zestaw akcesoriów dla początkujących mikroskopii zawiera 20 inteligentnych suwaków i 12 rzadkich kamyczków, z których wszystkie są opatrzone kodem QR w celu uzyskania dalszych informacji. Waga: 499 g.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość13.78
Długość3.54
Waga0.88
Szerokość1.57
Numer części8859480
Model8859480
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. APEXEL

#ad

800-krotny mini mikroskop, APEXEL Kieszonkowy mikroskop dla dzieci, przenośna kamera mikroskopowa USB z ekranem LCD i kartą SD, ręczny mikroskop cyfrowy ze szkiełkiem

#ad
APEXEL #ad - Więcej niż mikroskop - mikroskop usb jest idealny dla dorosłych, naprawia precyzyjne urządzenia, ale również idealny do kontroli biologicznej, nauczycielami i uczniami oraz bada owady, kontrola włosów itp. Ponadto wspiera uczniów i nauczycieli w nauce natury. Ten mały elektroniczny mikroskop jest wyposażony w regulowany system oświetlenia i akumulator litowy wielokrotnego ładowania, uczenie się, który umożliwia ciągłą pracę przez 3 godziny lub dłużej.

Przenośny mikroskop cyfrowy - ten mikroskop dziecięcy waży tylko 140 g i jest wystarczająco mały, aby dzieci mogły dowiedzieć się o roślinach, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Przyjemne przeżycie dla kwot ukierunkowanie mikrokosmosu. Do celów edukacyjnych, kontrola skóry, wspomaga interakcję między rodzicami i dziećmi, płytki drukowane, takie jak zegarki, uczniów i młodych uczniów, kontroli biżuterii i kontroli stempli.

Mikroskop bardzo profesjonalny Zwierzęta. Ten mikroskop dziecięcy rozwija się z zamiarem wzbudzenia ciekawości i chęci uczenia się więcej poprzez odkrywanie małego świata. Rzeczywiste powiększenie różni się jednak ze względu na rozmiar ekranu, odległość między aparatem a obiektem. Ponieważ mikroskop kieszonkowy dla dzieci jest łatwy w obsłudze, można go zabrać ze sobą w podróż, aby zmieścić się w kieszeni. Nieznana natura spacerować. Wskazówka 1 powiększenie 400-800-krotne – umożliwia powiększenie i oglądanie niesamowitych szczegółów przy zakresie powiększenia od 400 do 800 razy.
MarkaAPEXEL #ad
ProducentAPEXEL #ad
Numer częściMS008

7. Clementoni

#ad

Laboratorium biologiczne dla dzieci w wieku szkolnym, Clementoni Galileo Lab – natura pod mikroskopem, idealny jako prezent, zabawka dla dzieci od 8 lat od Clementoni 69804, mikroskop dla dzieci

#ad
Clementoni #ad - Obszerna i ilustrowana instrukcja pomoże dziecku szybko i łatwo zdobyć pierwsze doświadczenie w mikrobiologii, wyjaśniając wszystko krok po kroku. Zakres dostawy: 1 x galileo Lab Natur pod mikroskopem, nauka dla dzieci od 8 lat Clementoni.

Od malutkiego do dużego: dzięki zestawowi twoje dziecko może powiększyć nawet 600-krotnie najmniejsze rzeczy, takie jak bakterie lub chloroplasty, a tym samym odkryć, co ucieka gołym okiem – ekscytujące lekcje biologiczne w domu. Zostań naukowcem: dzięki mikroskopowi twoje dziecko może zdobyć pierwsze doświadczenie w ekscytującym świecie nauki, zbadać najmniejsze struktury rzeczy i stać się mini-mikrobiologiem.

Wszystko w jednym: pudełko zawiera wszystko, aby móc z powodzeniem mikroskopiować – prawdziwy mikroskop dla początkujących z trzema powiększeniami, szkiełkami oraz instrukcjami do wielu imponujących eksperymentów. Dziecinnie proste.
MarkaClementoni #ad
ProducentClementoni #ad
Wysokość2.83
Długość12.4
Szerokość2.95
Numer części69804
Model698042
Gwarancja24 Miesięcy

8. Bysameyee

#ad

Kwiaty, biologii, owady, rośliny, programów naukowych 60, tworzywo sztuczne, nauki domowej, próbki dla uczniów, zwierzęta, Bysameyee przygotowane szkiełka mikroskopowe dla dzieci, 48 sztuk

#ad
Bysameyee #ad - Pełna paleta wielu obiektów obserwacyjnych: na podstawie owadów, roślin, zwierząt i kwiatów dodaliśmy krew zwierzęcą jako nową zawartość slajdów. Dobra wiadomość dla zapracowanych rodziców, wystarczy zostawić dzieci w spokoju i nie martwić się o problem bezpieczeństwa.

Ekonomiczna wydajność dla początkujących: 60 mikroskopów dziecięcych przygotowanych szkiełek entomologii, botaniki i mammologii dla dzieci, początkujących lub programów szkolnych w domu. Wybrane próbki i etykieta klasyfikacyjna: kup i używaj bezpośrednio! Próbki są dobrze przygotowane i oznaczone kolorami, można je łatwo sklasyfikować z różnych kategorii i zebrać je w celu trwałego przechowywania i odporności na wilgoć.

Jest to jedyne w swoim rodzaju na rynku i znacznie wzbogaca obiekt badawczy. Próbki są uszczelnione szkłem kryjącym, aby chronić próbki. Wspaniały prezent dla dzieci: tworzywo sztuczne, brak ostrych krawędzi, napis na wzorze, napis na nazwisku, ułatwiają dzieciom samodzielne odkrywanie kuchenki mikrofalowej. Wymiary i opakowanie: wymiary 60 mm x 21 mm, 12 sztuk próbek w pudełku.
MarkaBysameyee #ad
ProducentBysameyee #ad
Wysokość1.57
Długość3.15
Szerokość1.57
Numer częściXWJBB-60PCS
ModelXWJBB-60PCS

9. Leonshco

#ad

Próbki stereomikroskopów, 48 sztuk akcesoriów do mikroskopu, próbka biologiczna, owady, rośliny, kształcenie naukowe dla, szkiełka mikroskopowe, kwiaty, szkiełka mikroskopowe, zwierzęta, próbki

#ad
Leonshco #ad - Dobry pomocnik w nauce przyrodniczej dzieci, budzi zainteresowanie dzieci naukami przyrodniczymi i pielęgnuje hobby naukowe dzieci. Wysokiej jakości materiaływykonane z tworzywa ABS z gładkimi krawędziami, wysokiej jakości i trwałe, wielokrotnego użytku.

Szerokie spektrum zastosowaniaprzygotowane mikroskopem szkiełka do entomologii i botaniki nadają się dla dzieci, początkujących i domowych programów szkolnych itd. Umożliwia łatwe obserwowanie próbek owadów lub kwiatów pod mikroskopem. Wskazówka dotycząca zakupu Ten produkt używa języka międzynarodowego: angielski. Przejrzysta klasyfikacjaimiona są oznaczone na każdej folii, co ułatwia klasyfikację na różne grupy, które można łatwo rozpoznać. Okazy biologiczne dla dzieci4 rodzaje tematów zwierzęta, 48 sztuk, owady, rośliny, warzywa, bogate w kategorie. Znak angielski.
MarkaLeonshco #ad
ProducentLeonshco #ad
Numer części1
Model1

10. Bresser

#ad

Powiększenie 40–640x, Bresser 8851300E8G000 mikroskop dla dzieci, zielony

#ad
Bresser #ad - Wymiary: 160 x 100 x 220 mm / waga: 556 g; do pracy potrzebne są 3 x baterie AA wchodzą w zakres dostawy. Zakres dostawy: mikroskop; 3 x preparaty stałe; 8 x szkiełka, etykiety i słoiki osłonowe; 2 x materiał próbki drożdże, jajka krewetek; 1 x inkubator; 3 x buteleczka na próbki; 1 x mikrocięcie; 1 x pęseta; 1 x pipeta; 1 x mała lupa ręczna; 1 x kubek z miarką; 1 x plakat; 3 x baterie AA; instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Oświetlenie leD zapewnia dobre oświetlenie obiektów. Mikroskop z oświetleniem led i bogatym wyposażeniem w żywych kolorach.

Powiększenie 40-640-krotne i zawarte w zestawie próbki umożliwiają szybkie uzyskanie pierwszych wyników. Rewolwer obiektywu umożliwia szybką zmianę między powiększeniami, a oświetlenie zasilane bateriami umożliwia mobilne użytkowanie. Idealny do rozpoczęcia świata mikroskopii dla początkujących.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość8.66
Długość6.3
Waga1.23
Szerokość3.94
Numer części8851300B4K000
Model8851300B4K000