Top 10 Einlegesohlen Beheizbar Usb – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. THE HEAT COMPANY

#ad

Zapewnia ciepłe podeszwy stopy, The HEAT company ocieplacz stóp, 8 godzin ciepła, rozmiar M:39 – 41, 5 par

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 7, 5 cm szerokości. Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Zawartość:5 par. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania. 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp. Rozmiar m: 39 – 41.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

2. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

THERMOPAD ogrzewacz do podeszwy wkładka rozm. M 38-39 – oryginalny produkt: 10 par podkładek termicznych na 8 godzin ciepła I natychmiast gotowe do użycia podkładki do stóp

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. 8 godzin ciepła | najbardziej znana w niemczech marka ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! Ocieplacze wkładane są do butów jak wkładka, zapewniają ciepłe stopy przez wiele godzin.

10 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. Nieszkodliwe składniki: innowacyjne ogrzewacze palców działają z całkowicie naturalnych składników granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Thermopad to pierwszy producent podkładek termicznych w całej Europie. Idealny do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. M 38-39: oryginalne ogrzewacze do stóp zapewniają ciepłe stopy. Nieotwarta trwałość przez kilka lat. Thermopad to oficjalny dostawca niemieckich narodowych drużyn narciarskich. 37°c.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość1.97
Długość12.6
Szerokość4.72
GwarancjaWymiana

3. TerraTherm

#ad

Ocieplacze stóp, 100% naturalne ciepło, Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M, na 8 h ciepłe stopy, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów, wkładki ocieplające do butów,

#ad
TerraTherm #ad - Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym.

Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, soli, kobiet i mężczyzn. Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp. Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem. Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie.

Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, wody, węgla aktywnego i wermikulitu. Nieotwarty, spacerów zimowych, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, trwałość przez wiele lat. Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

4. THE HEAT COMPANY

#ad

Ogrzewacz stóp, samoprzylepna, S: rozmiar 36, 40; 5 do 30 par, utrzymuje ciepło przez 8 godzin, The HEAT company wkładka rozgrzewająca do butów

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ciepłe stopy przez 8 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent snowboardów Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozmiar s: 36-40 | bardzo cienkie podeszwy hamulcowe – pasują do każdego buta.

Jakość: nr 1 – od 1994 r. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacze do podeszwy nagrzewają się samoczynnie na powietrzu. Przyklej na dole skarpetek. Idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza do butów narciarskich i snowboardowych – wreszcie ciepłe stopy! Duża pojemność: 5 par wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części12210
Model12210

5. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Rozmiar L, Thermopad 78550 ogrzewacze stóp, 5 par

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, polowania, podczas wędrówek, podczas jazdy na nartach, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz karku, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always.55 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Anywhere. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Nieotwarta trwałość przez kilka lat.

Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. 37°c. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78550
Model78550
GwarancjaWymiana

6. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

L, M, czarny, THERMOPAD ogrzewacz do podeszwy wkładka rozm. S, XL lub XXL 36-46 – oryginał: 30 par podkładek termicznych na 8 godzin ciepła I natychmiast gotowe do użycia podkładki do stóp

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - 37°c. Nieotwarta trwałość przez kilka lat. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, pas grzewczy, ocieplacz karku, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always.

Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 23 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. 30 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm. 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, polowania, podczas jazdy na nartach, podczas wędrówek, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin.

Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit. S 36-39: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Anywhere. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.06
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78340
Model78340
GwarancjaWymiana

7. Thermopad

#ad

10 par, natychmiastowe działanie, bardzo cienkie, Thermopad ogrzewacz do stóp, 37 °C, 6 godzin intensywnego ciepła, przyjemne ciepło dla stóp

#ad
Thermopad #ad - Czas ogrzewania:ciesz się ciepłem, średnia temperatura 37 °C przez 6 godziny, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata. Idealny rozmiar:96 x 70 mm, pasuje do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich.

Naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki:Sproszkowane żelazo, węgiel aktywowany, odporny na działanie wody i wermikulit, sól, brak konieczności wcześniejszego rozgrzewania. Odpowiedni do wszystkich rodzajów sportów zimowych, na stadionie i na spacerze po jarmarku bożonarodzeniowym i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – już nie musisz martwić się o skostniałe z zimna stopy. Gotowe do natychmiastowego użytku:usunąć folię z taśmy klejącej, wyjąć wkładki, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość3.78
Waga0.09
Szerokość2.76
Numer części78120
Model78020
GwarancjaWymiana

8. Wndy's Dream

#ad

Ogrzewane skarpety z możliwością ponownego ładowania, 5000 mAh, Ogrzewane skarpety, bardzo duża bateria, na, duża powierzchnia grzewcza, nadają się do jazdy na nartach, długa żywotność do 65 °C, zimą

#ad
Wndy's Dream #ad - Naukowa konstrukcja bateriibateria o dużej pojemności 5000 mah spełnia twoje potrzeby podczas długich aktywności na świeżym powietrzu i może być używana przez długi czas bez częstego ładowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś niezadowolony, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Oferujemy 30-dniowy pełny zwrot pieniędzy i roczną gwarancję na produkt, aby upewnić się, który można prać w pralce.

Wspomaga krążenie krwi w zimie podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, odrzuć zjawisko Renault. Idealny prezentskarpety elektryczne mogą być używane nie tylko do uprawiania sportów na świeżym powietrzu w zimie, ale również do zapewnienia ciepła i komfortu w niskich temperaturach. Dzięki temu nasze skarpety elektryczne są idealnym wyborem, średnią temperaturę 90-110 °F, aby utrzymać ciepło zimą. Najpierw użytkownikte podgrzewane skarpety można prać ręcznie lub w pralce, dołączamy worek na pranie, skontaktuj się z nami.

Idealnie nadaje się jako prezent na urodziny, Boże Narodzenie i inne świąteczne okazje. Napięcie wyjściowe tego akumulatora wynosi 3, a zarówno akumulator, co jest znacznie niższe niż bezpieczne napięcie dla ludzkiego ciała, 7 V, jak i poduszka grzewcza są izolowane wytrzymałym materiałem, aby uniknąć porażenia prądem lub wycieku. Więcej biegów do wyboru w zależności od warunków pogodowych skarpety elektryczne można ustawić na niską temperaturę 60-90 °f, średnią do wysokiej temperatury 110 ° - 130 °F i wysoką temperaturę 130-150 °F. Dzięki 4 poziomom temperatury można wybrać najbardziej komfortową temperaturę.
MarkaWndy's Dream #ad
ProducentWndy's Dream #ad
Numer części5K
Model5K
GwarancjaJedna roczna gwarancja zwrotu

9. HEAT FEET

#ad

Idealne podczas uprawiania sportów zimowych, dla myśliwych lub na jarmarku bożonarodzeniowym, Heat Feet podgrzewane wkładki do butów, podczas aktywności na zewnątrz

#ad
HEAT FEET #ad - Trwałość: 3 lata. W przypadku niezadowolenia z zakupu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą w podsumowaniu zamówień. Ph||} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ponieważ podeszwy ok. Wysoka jakość i odporność na zimno: do 10 godzin ogrzewania w temperaturze do 50 stopni Celsjusza w bucie – nigdy więcej zimnych stóp! Wystarczy otworzyć opakowanie, a poduszka rozgrzewająca aktywuje się samoczynnie w ciągu kilku minut na powietrzu po otwarciu.

Pracujemy całkowicie zorientowani na klienta i znajdziemy z Tobą rozwiązanie. Cienkie wkładki termiczne są prawie niezauważalne i pasują do każdego łóżka – niezależnie od tego, czy chodzi o buty narciarskie, buty zimowe czy eleganckie buty damskie.

Atwe w użyciu: ogrzewacze do podeszwy pasują do każdego buta dzięki rozmiarowi uniwersalnemu. Wysoka jakość: heat feet wykorzystuje w 100% naturalne składniki, podeszwy pozostają nieotwarte do ok. 3 lata, można po prostu liczyć na datę produkcji na 3 lata, aby sprawdzić trwałość.
MarkaHEAT FEET #ad
ProducentG&M GmbH #ad
Wysokość3.54
Długość11.81
Szerokość8.66
Numer częściGndie/va86
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. HELLO HEAT

#ad

HELLO HEAT -WARMPACK- 30 par ogrzewaczy do podeszwy w rozm. L 41-45 I ogrzewanie butów z czasem nagrzewania 7 godzin I Natychmiastowa rozgrzewająca wkładka podeszwa ciepła I Ogrzewacz stóp do

#ad
HELLO HEAT #ad - Kozaki, buty trekkingowe, buty, buty sportowe lub sznurowane – ocieplająca podeszwa buta pasuje!.37°c zawsze utrzymują ciepłe stopy! Nieotwarta trwałość przez kilka lat. Temperatura ok. W przypadku kontaktu z powietrzem podeszwa nagrzewa się samoczynnie i osiąga maksymalną temperaturę ogrzewania po kilku minutach.

Długotrwały czas trwania ciepła – nasze worki termiczne zapewniają ciepłe stopy przez wiele godzin – wkładki grzewcze są idealne podczas jazdy na nartach, karnawału, wędrówek, polowania i na co dzień. Naturalne składniki – działanie ogrzewanych wkładek do butów opiera się na czysto naturalnych materiałach: granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit.

Bez gotowania lub podgrzewania – otwórz opakowanie, włóż ogrzewacz stóp do butów, ciesz się ciepłem. Nadaje się do każdego obuwia – samonagrzewająca się podkładka rozgrzewająca pod stopy integruje się z każdym butem. 30 par przytulnie ciepłych skarpet – pożegnaj się z zimnymi stopami! Ciepłe ocieplacze na stopy są cienkie, wygodne i przede wszystkim ciepłe.
MarkaHELLO HEAT #ad
ProducentHello Heat #ad
Wysokość4.72
Długość12.2
Szerokość9.45