Top 10 Heizlüfter Energiesparend Bad – Grzejniki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dreo

#ad

Elektryczny ceramiczny PTC, timer 12 h, ochrona przed przegrzaniem i przewróceniem, termostat, ogrzewanie elektryczne do pomieszczeń, 34 dB cichy 1500 W, Dreo Atom 316 Energooszczędny termowentylator

#ad
Dreo #ad - Silne ciepło, które pasuje wszędzie: termowentylator dreo do wnętrz hyperamics 1500 w łączy zaawansowany system PTC z nową konstrukcją termometru, aby zapewnić ciepło w ciągu kilku sekund i poprawić cyrkulację ciepłego powietrza dla nawet o 200% większego zasięgu niż tradycyjne grzejniki. Pasuje do twojego stylu życia: ten przenośny uchwyt grzewczy ułatwia transport i jest wyposażony w kilka poziomów ogrzewania i trybów ogrzewania, wyciszenie, aby dowolnie ogrzewać ciepło mocy, ECO, tylko wentylator.

Przytulna cisza: nie musisz już wybierać między spokojem a ciepłem. Najwyższa regulacja temperatury: ulepszony chipset ntc zapewnia większą precyzję i przekształca termowentylator z termostatem w inteligentną elektrownię grzewczą, dzięki której można ustawić temperaturę w większym zakresie od 5 do 35°C w odstępach ± 1 °C, co pozwala zaoszczędzić energię i jednocześnie czuć się komfortowo.

Długość kabla: 1, 8 m. Napięcie: ac 220-240 v, 50 Hz. Rodzaj montażu: Wolnostojący. Ponadto jest on wyposażony w praktyczne dodatki do bezproblemowego użytkowania 12-godzinny timer, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcja pamięci. Niezniszczalne bezpieczeństwo: dreo wykracza poza nieoczekiwane, aby zapewnić bezpieczeństwo przy każdym grzejniku. Termowentylator dreo do sypialni ogrzewa cicho dzięki bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, o mocy bez tarcia i konstrukcji wentylatora Winglet, który redukuje turbulencje i zmniejsza hałas do zaledwie 34 dB.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość9.65
Długość6.02
Waga3.04
Szerokość6.02
Numer częściDR-HSH006
ModelDR-HSH006
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Stiebel Eltron

#ad

204451, 2 kW, biały, STIEBEL ELTRON Nowy grzejnik elektryczny na ok. 25 m², energooszczędne, rolki, certyfikat TÜV, wyświetlacz LCD, ogrzewanie konwektorowe z elektroniczną regulacją

#ad
Stiebel Eltron #ad - Bezpieczeństwo: 2-krotne bezpieczeństwo: wbudowany przełącznik wahadłowy automatycznie wyłącza konwektor podczas przewrócenia; czujnik temperatury chroni przed przegrzaniem; wyjątkowo stabilny dzięki stabilnym nóżkom z kółkami; bezpieczny transport: dzięki praktycznemu uchwytowi do noszenia urządzenie jest łatwe i bezpieczne do przenoszenia, nawet gdy urządzenie jest jeszcze ciepłe.

Montaż: gotowy do podłączenia; przewód przyłączeniowy z wtyczką kątową; długość kabla 1, 5 m; Uwaga: Konwektor może być używany tylko jako urządzenie stojące; montaż ścienny nie jest możliwy. Zakres zastosowania: elastyczny, mobilny i wszechstronny konwektor stojący z elektroniczną regulacją; dostarcza ciepło dokładnie tam, gdzie jest ono tymczasowo potrzebne. Dopuszczenie do użytku w krajach: Niemcy. WyposaŻenie: wydajne, funkcja samouczenia i rozpoznawanie otwartych okien; d;h; po przewietrzeniu pomieszczenia urządzenie wyłącza się automatycznie; To sprawia, płaskie ogrzewanie elektryczne o wysokiej mocy grzewczej; trwały grzejnik rurowy ze stali nierdzewnej ze stalowymi lamelami nierdzewnymi; z podświetlanym włącznikiem/wyłącznikiem; najwyższa wydajność: tygodniowy timer z 3 programami czasowymi, że ten konwektor jest wyjątkowo wydajny; Konwektor stojący jest posiada znak kontrolny TÜV Süd i tym samym spełnia wszystkie istotne wymagania TÜV.

Zakres dostawy: 1 x konwektor stojący eg-50-pl2-pe, 2 x nóżki, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość17.72
Długość29.06
Szerokość3.94
Numer części204451
Model204451
Gwarancja2 lata.

3. Dreo

#ad

12-godzinny timer, Dreo Termowentylator energooszczędny, 1500 W, oscylujący 70°, cichy, ogrzewanie elektryczne z pilotem zdalnego sterowania, PTC ceramiczny termowentylator mały,, 3 tryby 3 prędkości

#ad
Dreo #ad - Ochrona 360° shield: nagrzewaj się w dzień i w nocy bez obaw. W połączeniu z ognioodpornymi materiałami V-0 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pod każdym względem. Energooszczędny tryb eco dopasowuje swoją moc do temperatury otoczenia, niski, ECO, aby utrzymać ciepło i jednocześnie obniżyć koszty ogrzewania.

System shield360° zapewnia ochronę przed przewróceniem i przegrzaniem oraz ulepszoną wtyczkę bezpieczeństwa. Poziom hałasu roboczego wynoszący zaledwie 40 dB, że jest on przyjazny dla użytkownika również w nocy. Oszczędzaj więcej kosztów energii: tryb eco automatycznie dostosowuje poziom ogrzewania, który można regulować w odstępach 1℃ od 5 do 35°C, można ustawić swój własny komfort. Energooszczędność: 4 tryby pracy wysoki, wentylator można indywidualnie ustawić swój komfort. Precyzyjne ciepło, aby osiągnąć żądaną temperaturę i jednocześnie zaoszczędzić więcej energii.

Szybsze ciepło niż kiedykolwiek wcześniej: dzięki technologii dreo Hyperamics grzejnik Atom One nagrzewa się wydajniej o mocy do 1500 W i natychmiast osiąga żądaną temperaturę, dzięki czemu natychmiast poczujesz szybkie, przyjemne ciepło. Oscylujące ciepło 70°: ten oscylujący grzejnik o szerokości 70° jest lepszy od innych małych grzejników i jest wyposażony w ekskluzywny system trackball, timer 1-12-godzinny i automatyczne wyłączanie wyświetlacza sprawiają, dzięki któremu ciepło może w cichy i delikatny sposób pokryć więcej obszarów. Dzięki cyfrowemu termostatowi, precyzyjny komfort.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość11.42
Długość7.99
Waga4.67
Szerokość7.17
Numer częściDR-HSH004
ModelDR-HSH004
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

4. GoveeLife

#ad

Sterowanie za pomocą aplikacji i głosu, GoveeLife Inteligentny termowentylator ceramiczny, oscylacja 75°, cichy, energooszczędny grzejnik elektryczny z termostatem, 3 stopnie ogrzewania, wielokrotna

#ad
GoveeLife #ad - Podłącz go do termohigrometru, aby dokładnie odtworzyć temperaturę otoczenia dla bardziej precyzyjnej funkcji termostatu. Chroń dzieci i zwierzęta domowe dla bezpiecznego użytkowania, przegrzaniem, nadaje się do wnętrz, takich jak salon, sypialnia i biuro.

Zmień różne tryby świecenia za pomocą aplikacji GoveeHome, aby ogrzać całą noc. Aplikacja i sterowanie głosowe: nawet jeśli nie jesteś w domu, możesz włączyć termowentylator. 4 tryby ogrzewania i wentylatora: termowentylator jest wyposażony w energooszczędną ceramiczną technologię grzewczą PTC, która nagrzewa się w mniej niż 2 sekundy. Dzięki temu kompaktowemu i wydajnemu grzejnikowi utrzymasz ciepło i przytulność w biurze, biurze lub małym pomieszczeniu. Inteligentny termostat: wbudowany czujnik obsługuje podstawową funkcję termostatu.

Bezpieczeństwo: ochrona przed przewróceniem, blokada bezpieczeństwa i timer dla większej ilości niespodzianek. Cichy i lampka nocna rgb: w trybie eco hałas pracy ogrzewania pomieszczeń GoveeLife jest cichszy niż 45 dB. Obsługuje wygodną i szybką podwójną łączność Wi-Fi i Bluetooth, również kompatybilny z Alexa, Google Assistant i IFTTT. Termohigrometr nie wchodzi w zakres dostawy. Po powrocie do domu pokój jest już ciepły.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Waga4.72
Numer częściH713B
ModelH713B

5. Pro Breeze

#ad

Biura, małe ogrzewanie elektryczne do salonu, Pro Breeze 2000 W mini ceramiczny termowentylator energooszczędny z automatyczną oscylacją, dwa poziomy mocy, na taras – biały

#ad
Pro Breeze #ad - Ceramiczna technologia grzewcza: nagrzewa się szybciej i wydajniej niż tradycyjne grzejniki. Oscylacja 60 stopni: automatyczna oscylacja grzejnika zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła. Dzięki regulowanemu termostatowi i 2 poziomom mocy można łatwo ustawić optymalną temperaturę ogrzewania.

Dzięki uchwytowi do noszenia grzejnik można szybko i łatwo umieścić w dowolnym miejscu. 220 v-240 v ~ 50 hz. Wbudowany uchwyt do noszenia: mini ceramiczny termowentylator jest kompaktowy i przenośny. Ogrzewanie elektryczne, takich jak salon, do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, sypialnia, ogród zimowy lub biuro.

Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa: dzięki wbudowanej ochronie przed przegrzaniem, zabezpieczeniem przed przewróceniem i lampce kontrolnej, mini termowentylator może być używany bez obaw w całym domu. Kompaktowy i wydajny: mały grzejnik elektryczny ma wymiary 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. Dwa poziomy mocy: 1200 W niska i 2000 W wysoki.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentPro Breeze #ad
Wysokość10.31
Długość7.28
Waga3.86
Szerokość6.1
Numer częściPB-H01-EU
ModelPB-H01

6. Stiebel Eltron

#ad

Moc 2 kW, nr katalogowy 236653, Stiebel Eltron ogrzewacz ścienny szybkonagrzewający CK 20 Trend, wyświetlacz LCD, z funkcją regulacji

#ad
Stiebel Eltron #ad - Element obsługowy z podświetlanym wyświetlaczem LCD; programator tygodniowy, ochrona przed zamarzaniem, funkcja wykrywania otwartego okna.

Ogrzewacz szybkonagrzewający do zawieszenia na ścianie - optymalny jako ogrzewanie dodatkowe lub uzupełniające. Samoucząca się regulacja: Obliczanie czasu nagrzewania wstępnego w trybie timera następuje automatycznie. Zawartość przesyłki: 1 x ogrzewacz szybkonagrzewający ck 20 Trend LCD, w zestawie z uchwytem ściennym, instrukcją użytkowania i instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Szybkie ogrzewanie powietrza w pomieszczeniu; moc 2000 W.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość15.75
Długość10.83
Waga5.51
Szerokość5.16
Numer częściCK 20 Trend LCD
Model236653
Gwarancja24 miesiące.

7. Stiebel Eltron

#ad

2 kW, 236528, Stiebel Eltron Konwektor ścienny CNS 200 Trend na ok. 20 m², wykrywanie otwartego okna, minutnik, wyświetlacz LC

#ad
Stiebel Eltron #ad - Równomierne, wiszący konwektor jako pełne ogrzewanie, bezgłośne i dokładne podgrzewanie powietrza w pomieszczeniu. Bezpieczeństwo: grzejnik posiada wbudowany ogranicznik temperatury bezpieczeństwa i regulowane zabezpieczenie przed dziećmi przed niezamierzoną lub nieuprawnioną regulacją.

Dopuszczenie do użytku w krajach: Niemcy, Austria, Czechy, Holandia. Montaż: łatwy i stabilny montaż na ścianie przez jedną osobę. Cechy wygodnoŚci: wyposażony w łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD, indywidualnie programowalny timer tygodniowy oraz programowalną temperaturę komfortu i obniżania. Uchwyt ścienny jest montowany oddzielnie od grzejnika i można go ponownie regulować.

Zakres zastosowania: kompaktowy, ogrzewanie przejściowe lub również w przypadku dodatkowego zapotrzebowania na ciepło. Oszczędność energii: czujnik ruchu do obniżenia temperatury w przypadku opuszczenia pomieszczenia lub otwarcia okna. Zakres dostawy: ogrzewanie konwektorowe stiebel eltron CNS 200 Trend ogrzewanie elektryczne, uchwyt ścienny, instrukcja obsługi i instalacji może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość3.94
Długość17.72
Waga16.98
Szerokość29.06
Numer części236528
Model236528
Gwarancja24 miesiące.

8. AEG

#ad

Biały, AEG grzejniki konwektorowe ścienne

#ad
AEG #ad - 45 x 73, instrukcja obsługi i instalacji, waga 7, 7 kg, uchwyt ścienny, 8 x 10 cm. Szybkie ogrzewanie: wiszący grzejnik konwektorowy jako pełne ogrzewanie lub wydajne ogrzewanie przejściowe, elektroniczny regulator z wyświetlaczem LCD, metalowa obudowa, regulacja temperatury od 5°C do 30°C.

X gł. Szybki i łatwy montaż: mocowanie oddzielnego uchwytu ściennego, zawieszenie urządzenia, możliwość regulacji Przewód przyłączeniowy ok. Zakres dostawy: 1 x konwektor aeg wkl 755, wys. Maksymalne bezpieczeństwo: ochrona przed przegrzaniem, wbudowany czujnik temperatury bezpieczeństwa, regulowane zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona przed wodą rozbryzgową IP24, certyfikat VDE.

X szer. 1 m z wtyczką kątową. Najwyższa wydajność – grzejnik zgodny z dyrektywą ekologiczną 2018: automatyczny czas nagrzewania ogrzewania elektrycznego w trybie timera, programowalny timer tygodniowy, funkcja ochrony przed zamarzaniem i rozpoznawanie otwartych okien.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG Haustechnik #ad
Wysokość17.72
Długość3.94
Waga16.98
Szerokość29.06
Numer części236535
Model236535
Gwarancja24 miesiące.

9. De'Longhi

#ad

De'Longhi DCH7993ER.BC ogrzewacz, 1 litr, czarny, 25 x 18 x 37

#ad
De'Longhi #ad - 3 poziomy mocy. Szybkie, punktowe zaopatrzenie w ciepło. Elektroniczne zabezpieczenie przed przewróceniem. Oscylująca podstawa zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Technologia Silent+: do 35% cichsza. Pilot zdalnego sterowania. Funkcja EcoPlus. Wyjmowany, zmywalny filtr przeciwpyłowy. Regulowany termostat pokojowy. Maksymalna moc: 2400 W.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość14.65
Długość10
Waga5.56
Szerokość7.09
Numer częściDCH7993ER.BC
ModelDCH7993ER.BC
Gwarancja24 miesiące.

10. Pro Breeze

#ad

Pro Breeze promienniki olejowe 2000W i 2500W

#ad
Pro Breeze #ad - High-powered 2000 w oil filled radiator with 8 heating fins and 24-Hour timer. Wymiary 42 x 24 x 66 . Adjustable termostat Quickly and efficiently warms Rooms of all Shapes and sizes. Pre-assembled with power lead, a cabletidy and Wheel system. Advanced safety features built-in including overheat Protection and Tip-over Switch. 3 zmienna wyjście settings: 2000 W/1200 W/800 W.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentPro Breeze #ad
Wysokość26.38
Długość1.97
Waga29.54
Szerokość10.24
ModelPB-H05
Gwarancja12 month warranty.