Top 10 Tonkegel Bewässerung – Urządzenia do nawadniania automatycznego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ORIMERC

#ad

Samonawadniająca, automatyczny system wodny, ORIMERC Samoczynne nawadnianie, na urlop, knot kapilarny, linka do nawadniania, hydroponiczny efekt knota, DIY, 6 mm, do roślin

#ad
ORIMERC #ad - Automatyczny system nawadniania "zrób to sam": włóż jeden koniec do źródła wody, a następnie natychmiast skapiała. Cebulki, nigdy nie trzeba się martwić, nawadniania, idealna alternatywa dla nawadniania kul, że pęknie lub trudny do ponownego napełnienia lub zatyka się ziemią lub nie ma wystarczającej ilości wody, końcówka nawadniająca.

Proste wykonanie automatycznego systemu nawadniania "zrób to sam", aby ta bawełniana linka całkowicie zanurzyć w wodzie, ten knot nawadniający automatycznie zasysa wodę na drugi koniec i krople w ciągu 15 minut praktyczny czas zależy od długości liny, którą odcina się od tego, pomaga w pielęgnacji Twoich instalacji. Tak łatwo dostać się do zatłoczonego obszaru roślin, gdzie są trudniejsze do osiągnięcia. Bez konieczności pielęgnacji kąta, nawadniania, nawadnianie Słup i terakota, aby zanurzyć go w ziemi.

Ekonomiczny i skuteczny samonawadniacz: łatwy do stworzenia ekonomicznej i skutecznej samoczynnej wody, globusów szklanych. Zastępuje lub zwrot pieniędzy. Idealnie nadaje się do samodzielnego nawadniania, zestawu do automatycznego nawadniania roślin i doniczki. Możesz sterować głośnością i czasem ociekania, aby znaleźć odpowiednią butelkę, zwłaszcza jeśli znajdziesz piękny, że zostanie zatkany i nie wycieka wody. Kropla wody jest stabilna, nie martw się, który pasuje do Twojej rośliny i rośliny.
MarkaORIMERC #ad
ProducentOrimerc #ad

2. Blumat

#ad

Blumat 3-częściowy zestaw do nawadniania

#ad
Blumat #ad - Wszechstronne narzędzie do roślin: można je używać w każdej roślinie doniczkowej lub kwiatu w domu, biurze lub nawet na balkonie; są zarówno skuteczne, są również wszechstronne do nawadniania wszystkich rodzajów roślin wewnętrznych lub zewnętrznych; mogą być używane przez cały rok, jak i niezawodne, w deszczu lub w świetle słonecznym, dopasowują się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Odpływ wody wynosi ok. Szczęśliwe zdrowe rośliny: brak nadmiernego podlewania roślin pokojowych; każda roślina automatycznie dostarcza odpowiednią ilość wody i nie tylko przetrwa Twoje rośliny, ale również będzie się rozwijać. 75 ml / 24 h lub 125 ml / 24 h XL. Im większy zbiornik/zbiornik wody, tym dłużej podlewać rośliny pokojowe.

Atwy montaż: w ciągu 15 minut można samemu nawadniać rośliny; woda jest odprowadzana z każdego pojemnika przez cienką rurkę i uwalniana bezpośrednio przez gliniany stożek na ziemię roślin. Idealne rozwiązanie dla podróżujących: niezawodna technologia i niezawodne rozwiązanie; Twoje rośliny dbają o siebie, podczas urlopu lub w inny sposób; podlewaj rośliny tylko w razie potrzeby.
MarkaBlumat #ad
ProducentHansi-Siebert GmbH & Co. KG #ad
Wysokość1.25
Długość4
Waga0
Szerokość1.25
Numer części10308
Model10308
Gwarancja24 Miesiące

3. ORIMERC

#ad

"zrób to sam", fioletowa, automatyczne urządzenie do nawadniania, urlop, do użytku w pomieszczeniach, roślina doniczkowa, afrykańska, Knot samonawadniający do samodzielnego nawadniania, doniczka do samodzielnego nawadniania, woda, linka, nawadnianie kroplowe

#ad
ORIMERC #ad - Zastępuje lub zwrot pieniędzy. Proste wykonanie automatycznego systemu nawadniania "zrób to sam", ten knot nawadniający automatycznie zasysa wodę na drugi koniec i krople w ciągu 15 minut praktyczny czas zależy od długości liny, którą odcina się od tego, aby ta bawełniana linka całkowicie zanurzyć w wodzie, pomaga w pielęgnacji Twoich instalacji.

Cebulki, końcówka nawadniająca. Automatyczny system nawadniania "zrób to sam": włóż jeden koniec do źródła wody, a następnie natychmiast skapiała. Ekonomiczny i skuteczny samonawadniacz: łatwy do stworzenia ekonomicznej i skutecznej samoczynnej wody, że pęknie lub trudny do ponownego napełnienia lub zatyka się ziemią lub nie ma wystarczającej ilości wody, nigdy nie trzeba się martwić, idealna alternatywa dla nawadniania kul, globusów szklanych. Rozmiar & 90-dniowa gwarancja: długość 18 m, automatycznego nawadniania roślin, samodzielnego nawadniania, automatycznego nawadniania roślin i automatycznego nawadniania roślin, systemu nawadniania wnętrz, nawadniania roślin, nawadniania kropelkowego, systemu nawadniania roślin urlopowych, średnica 4 mm.

Kropla wody jest stabilna, nie martw się, zwłaszcza jeśli znajdziesz piękny, że zostanie zatkany i nie wycieka wody. Precyzyjne i łatwe nawadnianie: linka jest elastycznie regulowana, a nie wszędzie z kroplami. Bez konieczności pielęgnacji kąta, nawadniania, nawadniania, nawadnianie Słup i terakota, aby zanurzyć go w ziemi. Atwe dopasowanie i kontrolowanie i pralne w uŻyciu: możesz wybrać każdy pojemnik na wodę, nigdy nie martw się, który pasuje do Twojej rośliny i rośliny.
MarkaORIMERC #ad
ProducentORIMERC #ad

4. Hydrogarden

#ad

Trawnik, system chłodzenia roślin, na taras, zraszacza, przegubów T, do ogrodu, Hydrogarden Zestaw 100 głowic zraszających, dysza natryskowa

#ad
Hydrogarden #ad - Materiał: tworzywo sztuczne ciśnienie hydrauliczne: 1, 5 do 8, 0 kg Zakres przepływu: 7, 5-3, 6 l/h. Wymiary połączenia T dł. Idealny do rolnictwa, chłodzenie balkonowe, chłodzenie/nawadnianie, trawnika, ogrodu, trawy, nawilżanie, mgłę, szklarnię, na taras, basen, nawadnianie podlewanie kwiatów, warzyw.0, 9 m, 7-0, długość dyszy mgły: ok. Zakres spryskiwania: ok. 2 mm i 3 mm. 25 mm. Rednica wewnętrzna trójnika: ok. Rednica dyszy przeciwmgielnej: ok. 6 mm. 30 mm x 20 mm. X wys. Ok.
MarkaHydrogarden #ad
ProducentCT #ad

5. Bio Green

#ad

System nawadniania "Hydro Max L" – 6,5 l

#ad
Bio Green #ad - System samoregulujący – kula nawadniająca powoli oddaje wodę do ziemi. Nie musisz się już o nic martwić. Lepszy wzrost – optymalnie zaopatrzone w wodę, rośliny lepiej się rozwijają i przynoszą większe plony.

Jest to bardziej efektywne niż podlewanie powierzchniowe i oszczędza wodę. Optymalne nawadnianie – twoje rośliny zawsze otrzymują potrzebną ilość wody. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie codziennego podlewania i możesz wykorzystać czas na inne rzeczy. Mniejsze zużycie wody – woda dociera bezpośrednio tam, gdzie jest potrzebna: do korzeni. Duża oszczędność czasu – wystarczy uzupełniać wodę co kilka dni. Zapobiega to wysychaniu i przelewaniu.
MarkaBio Green #ad
ProducentBio Green #ad
Wysokość13.66
Długość9.84
Waga1.16
Szerokość9.84
Numer częściHM-L
ModelHM-L

6. Scheurich

#ad

Scheurich Dozownik wody Bördy XXL | 3 x zielony | pojemność 1000 ml | mała kula nawadniająca z glinianą nóżką | dozownik wody rośliny i kwiaty terakota

#ad
Scheurich #ad - Na koniec napełnić Bördy wodą do podlewania. Stożek gliniany przepuszcza wodę i optymalnie zaopatruje kwiaty w wodę. Podlewać roślinę jak zwykle.

System nawadniania kwiatów jest wykonany z wysokiej jakości, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego. 3. 1. Następnie wetknąć zbiornik wody w wilgotną ziemię. Wymiary: wysokość: 33 cm, pojemność 1000 ml, kolor zielony. Dozownik wody firmy scheurich służy do dodatkowego nawadniania roślin i kwiatów w mieszkaniu i ogrodzie. W optymalnych warunkach kula nawadniająca może chronić roślinę przed wysychaniem przez okres do 4 dni. 2. Dozownik wody bördy charakteryzuje się łatwą obsługą.
MarkaScheurich #ad
ProducentScheurich #ad

7. Blumat

#ad

Windhager 06100 Blumat adapter do butelki do nawadniania, 0,2 l, 3 sztuki

#ad
Blumat #ad - Ilość ok. 200 ml/dzień. Adapter do stałego nawadniania roślin pokojowych. Nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych butelek z tworzywa sztucznego. Rośliny nie są podlewane.
MarkaBlumat #ad
ProducentWindhager #ad
Wysokość0.75
Długość4
Waga0.2
Szerokość0.75
Numer części06100
Model23308
Gwarancja24 Miesięcy

8. Bseical

#ad

System nawadniania roślin doniczkowych, dozownik wody, do nawadniania roślin pokojowych, 2 kule nawadniające, duże, dekoracja ogrodowa na urlop grzyby, zbiornik wody, glina, 500 ml, plastik

#ad
Bseical #ad - Przezroczysta konstrukcja: te automatyczne poidła lepiej nadają się do średnich doniczek i dużych roślin lub kwiatów na balkonie, biurze i ogrodzie. Zasada działania: dno automatycznego nawadniania roślin to porowaty wir gliny wypełniony wodą. Automatyczne nawadnianie roślin: to urządzenie do samodzielnego nawadniania roślin automatycznie nawadnia do 3-5 dni, kiedy rośliny potrzebują wody, aby zapewnić roślinom wilgoć przez wiele dni, idealne na pracowite dni tygodnia lub święta, woda stopniowo przepływa przez uwolnienie glinianego podłoża.

Dzięki automatycznemu nawadnianiu możesz wyjechać na urlop bez konieczności martwienia się o rośliny. Praktyczne zarządzanie i wyświetlanie pozostałej wody: wystarczy napełnić wodę przez otwór, a następnie wlać nawadnianie do ziemi, rozpocząć pracę i pokochać swoje zdrowe rośliny.

Konstrukcja otworu sprawia, że bardzo wygodne jest wlewanie wody do wnętrza i nie jest łatwe do uszkodzenia. Woda wnika automatycznie i powoli w ziemię, bez konieczności ręcznego otwierania otworów. Praktyczne i piękne: te poidła na grzyby z tworzywa sztucznego i gliny zapewniają optymalną pielęgnację roślin i dodadzą kreatywności i piękna Twojemu ogrodowi dzięki praktycznej i atrakcyjnej dekoracji.
MarkaBseical #ad
ProducentBseical-347878 #ad
Wysokość7.87
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer częściBseical-347878
ModelBseical-347878

9. MKNZOME

#ad

Gliniane, rośliny pokojowe, kwiaty, 8 sztuk automatycznych dozowników wody do roślin, ze szkła olejowego, kule nawadniające do ogrodu, MKNZOME System nawadniania, na balkon

#ad
MKNZOME #ad - Włóż stos nawadniający bezpośrednio w ziemię. Perfekcyjne nawadnianie roślin – nie musisz już przeszkadzać przyjaciołom, aby zadbać o kwiaty i rośliny, pomagają roślinom zdrowym i uczynić życie łatwiejszym dzięki czemu możesz cieszyć się bezstresowym urlopem, urlopem, podróżą służbową, gdy nie jesteś w domu. Gdy gleba będzie wystarczająco wilgotna, stos nawadniający przestaje spływać i automatycznie dopasowuje ilość wody na podłodze na wilgotności.

Nie martw się, roślin wiszących i ogrodów na świeżym powietrzu itd. Nadaje się do doniczek, którzy planują urlop lub rodzinną wycieczkę lub dla kogoś z pełnymi kalendarzami. Donica nawadniająca marki mkznoME może automatycznie nawadniać rośliny, rodzinie i sąsiadom, weekendem itd. Sposób pracy automatycznego ogrzewania-- zgodnie z zasadą syfonu woda jest pompowana do gleby, zgodnie z potrzebami rośliny. Idealny prezent dla wszystkich, w szczególności dla tych, którzy kochają prace ogrodowe, początkujących ogrodników i ogrodników przez całe życie, którzy chcą recyklingu i mają przyjazny dla środowiska styl życia.

Porowaty materiał terakoty pozwala powoli przesypywać wodę do momentu nasycenia się brudu lub butelka jest pusta, trwałe, tym wolniej się przesypuje. Podczas gdy gleba wyschnie, stos nawadniający stopniowo przenosi wodę do otaczającego gleby. Trwały materiał-- dzięki systemowi nawadniania gardena pielęgnacja roślin nigdy nie była tak prosta! Wyprodukowano z wysokiej jakości gliny, im wilgotna podłoga, dobrze przepuszczają powietrze i wodę oraz są odporne na warunki atmosferyczne.
MarkaMKNZOME #ad
ProducentMKNZOME #ad
Numer częściwaterkita-009

10. iBamso

#ad

System nawadniania kropelkowego do ogrodu warzywnego, regulowany w zakresie 360 stopni, ogrodu, szklarni, iBamso 20 sztuk regulowanych reflektorów kropelkowych do nawadniania wody

#ad
iBamso #ad - Dobra odporność na ściskanie, odporna na zużycie i może być używana przez długi czas. Wysoka jakość - regulowany reflektor kropelkowy do nawadniania wody: wysokość: 21 cm, niełatwa do korozji, regulowany odstęp od 0 do 20 cali; kąt nawadniania: 360 stopni, odpowiedni do rur 4 mm lub 7 mm.

Atwa instalacjazakraplacz i stały drążek są połączone w jednym, ma długą żywotność. W lecie, zapewni Ci fajny wygląd na świeżym powietrzu. Każdy kroplomierz ma u góry 8 otworów wylotowych, 360-stopniową osłonę w wielu kierunkach przepływu i wyjątkowy tryb spryskiwania parasola. W pełni funkcjonalny zraszacz nawadniania. Szerokie zastosowanie - mikrospray nawadniający idealnie nadaje się do kwiatów, hoteli, szklarni, tarasów, roślin, do domów rodzinnych, bonsai i owoców doniczkowych, ogrodów, trawników, tarasów, zielonego i pięknego krajobrazu.

Spód kroplomierza jest ostry i trwały, można je szybko podłączyć w kilka sekund, nie wymaga użycia narzędzi, instalacja jest wygodniejsza, co ułatwia wkładanie go do podłoża. Do 70% oszczędności wody w porównaniu z ręcznym nawadnianiem. Przepływ wody można regulować poprzez obracanie pokrywy wylotu wody, podlewanie wszystkich roślin jednocześnie, a każda głowica strumienia może być indywidualnie dopasowana, aby zaspokoić zapotrzebowanie na wodę różnych roślin jednocześnie. Zawartość przesyłki w zestawie 20 zraszaczy do nawadniania.
MarkaiBamso #ad
ProducentDUFFY-EU #ad
Numer części1