Top 6 Printable Vinyl Sticker Paper – Papier do drukarek atramentowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JOYEZA

#ad

Biały, JOYEZA Winylowy papier do naklejek atramentowych, wodoodporny, 25 arkuszy, szybko schnie, dobrze trzyma tusz odporny na rozerwanie, żywe kolory, matowy

#ad
JOYEZA #ad - Kompatybilny z twoją drukarką: nasz winyl do zadrukowania z pewnością doskonale współpracuje z drukarką atramentową i/lub laserową. Arkusze te można łatwo ciąć zarówno ręcznie, a wysokiej jakości klej sprawia, takiej jak Cricut. - - -. Wystarczy uszczelnić naklejkę lakierem odpornym na promieniowanie UV, aby zwiększyć wodoszczelność i trwałość.

Nasza wyjątkowa warstwa nośna sprawia, jak i za pomocą wykrawarki, że łuszczenie jest dziecinnie proste, że aplikacja jest łatwa i gładka. Super łatwy w obsłudze: nasz winyl do drukarek atramentowych do zadrukowania umożliwia szybkie schnięcie atramentu. Trwały papier winylowy: twórz trwałe, naklejki fotograficzne, indywidualne naklejki i etykiety segregatorowe.

Wodoodporny winyl do nadruku: to opakowanie 20 matowych folii winylowych do nadruku umożliwia tworzenie pięknych wodoodpornych etykiet i naklejek do różnych zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Nasz gruby, napis winylowy, cytaty ścienne, trwałe kolory etykiety produktów, matowy winyl do zadrukowania jest dostarczany w zestawie 20 białych arkuszy winylowych – idealny do wszystkich Twoich projektów. Każda samoprzylepna folia winylowa ma standardowe wymiary 21, 6 x 27, 9 cm.
MarkaJOYEZA #ad
ProducentJOYEZA #ad
Wysokość0.01
Długość10.98
Szerokość8.5
Numer częściCG-045
ModelCG-045

2. Printers Jack

#ad

20 arkuszy, naklejki do kubków, papier transferowy wodny, możliwość zadrukowania, Papier do kalkomania do drukarki atramentowej, DIY, format A4, szklanek

#ad
Printers Jack #ad - Inkjet & clear: ten papier wodny działa tylko do drukarek atramentowych i do jasnych i jasnych powierzchni. Na przykład puste kubki, szkle, talerze, filiżanki do kawy, jadeitu, zdobienia paznokci i wiele innych. Będziemy dla Państwa przez cały czas.

Dzięki doskonałej pojemności atramentu, aby zapewnić prawdziwe, możliwe jest uzyskanie wyników drukowania atramentowego do 5760 dpi punkty na cal. Oferujemy bardziej szczegółowe czynności dzięki filmaom wideo i opisom produktu. Najlepszy prezent: dzięki naszemu papierowi naklejkowemu z efektem wody możesz zrobić wyjątkowy prezent, rocznicę, zakończenie szkoły, Walentynki, nie tylko dla Twojej rodziny, aby pokazać swoją miłość na urodziny, dodając oryginalny pomysł na festiwale, ale również dla przyjaciół, Boże Narodzenie itd.

Wzornictwo "zrób to sam": nasz papier do kalkomania atramentowego pomoże zainspirować Twoją kreatywność. Może być stosowany na ceramice, butelki z wodą, świece, wazony, miski, metalu i tworzywach sztucznych itd. Zapewnij 100% szczęśliwe doświadczenie: staramy się oferować produkty wysokiej jakości. Wysoka jakość: papier transferowy waterslide jest wykonany z wysokiej jakości papieru drukarskiego, odporne na działanie światła i wysokiej rozdzielczości.
MarkaPrinters Jack #ad
ProducentPrinters Jack #ad
Numer częściPJ02
ModelPJ02

3. Evergreen Goods Ltd

#ad

Do drukarek atramentowych i laserowych, Evergreen Goods 100 arkuszy A4, białe, do drukarek atramentowych i laserowych, samoprzylepne arkusze do etykiet, matowe, do zastosowań graficznych HD i etykiet

#ad
Evergreen Goods Ltd #ad - 100% satysfakcji klienta: zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Zawsze szanujemy naszych klientów i zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, że będziesz zadowolony z zakupu 100 arkuszy papieru Evergreen Goods do drukarek, ale jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, jesteśmy również pewni, skontaktuj się z nami.

Na opakowaniach, kopertach lub pojemnikach na produkty. Atwe stosowanie: dzięki przyjaznemu dla użytkownika samoprzylepnemu papierowi można odkleić etykiety i przykleić je na różnych powierzchniach, np. Z łatwością twórz indywidualne etykiety, naklejki adresowe lub opakowania produktów. Niezależnie od tego, zracjonalizujesz biuro czy prowadzisz małą firmę – arkusz naklejek zapewnia zawsze pod ręką papier profesjonalnej jakości, czy organizujesz swój dom, który spełni Twoje wymagania. Ten papier z naklejkami sprawia, ale także nadaje grafice HD i aplikacjom do opisywania profesjonalnych akcentów. Matokowe wykoŃczenie dla odpowiedniej odpowiedniej wynikÓw: ulepsz swoje projekty drukowania za pomocą naszego samoprzylepnego, żywe i odporne na ścieranie, że Twoje wydruki są nie tylko ostre, matowego papieru, który charakteryzuje się wysokiej jakości matową powierzchnią.

Pożegnaj się z frustrującym poszukiwaniem odpowiedniego papieru do drukarki – papier do drukarek laserowych zapewni Ci najlepsze zaopatrzenie. Koniec z niechlujnym klejem lub taśmą klejącą – zaoszczędź cenny czas i wysiłek dzięki naszemu praktycznemu papierowi do etykiet. Potrzeby domowe i biurowe: nasze 100 arkuszy papieru do drukarek etykiet to ekonomiczne rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby w zakresie drukowania.
MarkaEvergreen Goods Ltd #ad
ProducentEvergreen Goods #ad
Wysokość0.87
Długość11.69
Szerokość8.27
Numer częściSM_A4_100
ModelSM_A4_100

4. Evergreen Goods Ltd

#ad

30 arkuszy papieru A4, folia sselbstklebendes Biały mat//-etikettendruckerpapier tabeli

#ad
Evergreen Goods Ltd #ad - Niskie koszty wysyłki stosuje się, kiedy 2 + ilości. Atwe do założenia z paskiem na transfer. Silne 30 arkuszy A4 matowy papier samoprzylepny. Ceny dla większych ilości 200 arkuszy + skontaktuj się z nami zapewniają jeszcze lepsze. Idealny do etykiet i naklejki.
MarkaEvergreen Goods Ltd #ad
ProducentEvergreen Goods #ad
Wysokość0.04
Długość11.69
Waga0.18
Szerokość8.27
Numer częściSA-PM / PKRAFT
ModelSA-PM / PKRAFT

5. PPD

#ad

PPD 10 x A4 Premium winylowa folia samoprzylepna do nadruku, samoprzylepna PPD-38-10, biała, matowa

#ad
PPD #ad - Obejrzyj nasz film wideo sh. Naklejki nadają się również do użytku na zewnątrz. Nasze wysokiej jakości, odporne na rozerwanie PCW o wysokiej rozdzielczości druku fotograficznego zapewnia trwałe naklejki i etykiety w przeciwieństwie do taniego papieru do naklejania.

Puść wodze fantazji. Idealne do prac ręcznych, gospodarstwa domowego i wielu - Stwórz indywidualne, etykiet, pokrowiec na laptopa, naklejek, osobiste naklejki na samochód, pokój dziecięcy, pojemniki na zapasy itp. Nadrukuj folie ppd na wszystkich popularnych drukarkach atramentowych i wytnij swoje motywy nożyczkami domowymi lub ploterem tnącym np.

Należy użyć sprayu utrwalającego, aby zwiększyć odporność na wodę i promieniowanie UV w połączeniu z mechanicznym ścieraniem. Cricut. Zawartość opakowania: a4 210 x 297 mm x 10 arkuszy plus ustawienia drukarki zapewniają optymalne rezultaty drukowania, żywe kolory i natychmiastowe schnięcie. Po lewej stronie. Po zadrukowaniu produkt jest odporny na działanie wody, jeśli zostanie zanurzony w wodzie.
MarkaPPD #ad
ProducentPhoto Paper Direct #ad
Wysokość0.79
Długość0.79
Szerokość0.79
Numer częściPPD-38-10
ModelPPD-38-10

6. Evergreen Goods Ltd

#ad

Matowe, Evergreen Goods samoprzylepne etykiety do drukarek atramentowych i laserowych, 30 sztuk, białe

#ad
Evergreen Goods Ltd #ad - 30 arkuszy a4, który posiada logo evergreen goods, które nie są wysyłane z prawdziwym produktem i opakowaniem. Idealnie nadaje się do opisywania, drukowania naklejek i jest kompatybilny z maszynami do modelowania.

Gramatura papieru: 80 g/m² 160 g/m² z papierem nośnym. Etykieta din a4: 210 x 297 mm. Kup tylko produkt, matowy, kompatybilny z drukarkami atramentowymi i laserowymi. Należy zwrócić uwagę na kopie kotów, aby upewnić się, mocny, samoprzylepny papier, że jest to oryginalny produkt wysokiej jakości. Wystarczy zdjąć i nakleić. Ten materiał ma matową powierzchnię, nadaje się do nadruku tekstu i zdjęć, jak również do pisania.
MarkaEvergreen Goods Ltd #ad
ProducentEvergreen Goods #ad
Wysokość0.04
Długość11.69
Waga0.18
Szerokość8.27
Numer częściSA-PM/PG
Modelna