Top 10 Handyhalterung Citroen C3 – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lamicall

#ad

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do, Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 20 x magnes N52 uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, wentylacja

#ad
Lamicall #ad - Dzięki silnej sile magnetycznej może stabilnie trzymać do 10 telefonów komórkowych. Zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego telefonu komórkowego. Jedną ręką można łatwo umieścić i zdjąć telefon. Stabilniejsza struktura i metalowe haczykiuchwyt samochodowy magsafe posiada najnowszą konstrukcję z klipsem na haczyki.

Długość haka od 11 mm do 27 mm. Powierzchnia uchwytu jest pokryta warstwą silikonu, która zapobiega ślizganiu się i zadrapaniom telefonu. Obsługa jedną ręką i obrót o 360°ten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy obsługuje obrót o 360° twojego telefonu. Ponadto metalowe haki są mocniejsze niż zwykłe klipsy i plastikowe haczyki. Mała i lekka konstrukcja zmniejsza ponadto nacisk na odpowietrzanie i utrudnienie przepływu powietrza. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję MagSafe, 15 Pro, 15/14 Plus, 15 Pro Max, takich jak np.

Również uchwyt jest bardzo łatwy w montażu. Wskazówka: okrągła wentylacja nie pasuje. Mały i cienkiten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy magsafe jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bardzo mocny i trwały. Dzięki metalowym łatkom uchwyt można używać całkiem normalnie. Super magnetyzm 2024 - lamicall do uchwytu samochodowego magsafe ma wbudowane 20 x mocniejsze magnesy n52.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość1.57
Długość5.12
Waga0.24
Szerokość3.35
Numer częściSTCV03-EU-B
ModelSTCV03-B

2. YOSH

#ad

Lekka konstrukcja, YOSH Mag-Safe uchwyt samochodowy do wentylacji, obracany o 360° uchwyt samochodowy na telefon iPhone 15/14/13/12 i etui Mag-Safe, magnetyczny uchwyt na telefon

#ad
YOSH #ad - Innowacyjna konstrukcja z szeroką szyjką zwiększa głębokość zacisku wentylatora poprzecznego o 100%. 0, 1 s automatyczne ustawianie siły mocowania, wbudowany magnes z różnymi blaszkami żelaznymi niż zwykłe uchwyty magnetyczne, nie wpływa na sygnał telefonu ani na funkcję ładowania bezprzewodowego telefonu. Można je łatwo obsługiwać jedną ręką, wygodnie i łatwo, bez blokowania widoczności.

Wskazówka: nie jest kompatybilny z normalnymi etui na telefony komórkowe. Podwójnie blokujące klipsy wentylacyjne lewy i prawy podwójny mechanizm blokujący klipsa zapewnia dużą stabilność, aby chronić otwory wentylacyjne samochodu, klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, a uchwyt nie może spaść podczas jazdy. Lekka nowa konstrukcja - samochodowy uchwyt na telefon yosh ma prostą, zmniejsza obciążenie wylotu powietrza i nie blokuje przepływu powietrza. Pasuje do większości otworów wentylacyjnych klipsy wylotowe powietrza yosh są cienkie, aby pasowały do mniejszych odstępów między łopatkami wentylatora.

Ten uchwyt samochodowy pasuje do większości wylotów powietrza w samochodzie wskazówki. Zaprojektowany z myślą o iphone 15/14/13/12 uchwyt samochodowy yosh mag-safe został zaprojektowany specjalnie do iphone 15 pro max / 13 pro / 14 pro / 15 pro / 14 plus/ 14, 13 pro max / 13 mini, iPhone 12 Pro. Głowica kardanowa 360 stopni umożliwia dowolne przesuwanie urządzenia pod żądanym kątem, pustą konstrukcję, która minimalizuje wagę stojaka tylko 35 g, zapewniając bezpieczną i wygodną jazdę. Najsilniejszy magnes - ulepszony magnes pierścieniowy n55, lepiej chroni telefon, magnetyczne mocowanie może osiągnąć siłę 20 N/2 kg waga 12 iPhone'ów 14.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH137
ModelCH137

3. ROADZ

#ad

Wentylacja – obsługa jedną ręką – uchwyt na telefon komórkowy obracany o, ROADZ Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy odporny na bombę – klips z haczykiem uchwyt na telefon komórkowy do samochodu

#ad
ROADZ #ad - Warstwa silikonowa na uchwycie telefonu komórkowego zapewnia, że telefon nie przesuwa się w żadnych okolicznościach. Wskazówka: okrągłe otwory wentylacyjne nie są kompatybilne! Przedłużone ramię zapewnia swobodne powietrze. 0 pro, samsung galaxy s10/ s20/ s9/ s10e/ note 10, nokia/ Google Pixel/ One Plus/ LG i wielu innych.

Uchwyt można bez problemu obsługiwać jedną ręką. Istnieje wystarczająca odległość od otworów wentylacyjnych, aby w pełni cieszyć się klimatyzacją. Idealne akcesorium samochodowe. Hak wentylacyjny jest kompatybilny z 99% poziomych i pionowych otworów wentylacyjnych. Uchwyt na telefon komórkowy roadz nigdy nie blokuje widoczności i pozwala skupić się na jeździe. Nawet na nierównych drogach Twój telefon nigdy nie spadnie.

Telefony komórkowe o przekątnej od 4 do 7 cali, kompatybilne z iphone 15/14/13/12/11 pro max/ x/ iphone 8, huawei p30 pro / mate 30 / mate 2. Uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do wszystkich etui na telefony! Stojak na telefon komórkowy jest wyposażony w masywny metalowy klips, który można dowolnie regulować i mocno przymocować do kratki wentylacyjnej o różnej grubości. Dzięki przegubowi kulowemu 360° i nachyleniu uchwytu na telefon komórkowy 360° masz wszystkie możliwości.
MarkaROADZ #ad
ProducentROADZ #ad

4. VANMASS

#ad

Samsung Huawei Mate 60 Pro, 100% ochrona przed zarysowaniem, 4 w 1, wentylacja i przyssawka, uchwyt samochodowy do iPhone 15, LG itp, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2024

#ad
VANMASS #ad - Klasyczny model statku flagowego 2024: kreatywne połączenie ulepszonego uchwytu na przyssawkę i klamry wentylacyjnej 5. 0 umożliwia elastyczne zastosowanie na większości szyb przednich, kratek wentylacyjnych a nawet biurka. Przyssawka odzyskuje siłę ssania i może być ponownie użyta. 2. Aby się więcej na Koncentracja bezpiecznej jazdy. Ulepszona podkładka żelowa sprawia, dzięki czemu można cieszyć się najwygodniejszym kątem Bclik.

Lepsza odporność na temperaturę, że jest o wiele mocniejsza, zastosowanie wytrzymałego materiału PTFE, wytrzymuje nawet 28 kg. Ostatecznie, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny: włókno węglowe w jakości lotniczej i odwrócona struktura trapezowa gwarantują bezpieczne trzymanie i trwałość, również na wyboistych drogach; nawet praktyczny dostęp do gniazda ładowania smartfona dzięki szerokości nóżki; zadrapania telefonu komórkowego podczas użytkowania zapobiegają zastosowaniu miękkiego silikonu; antypoślizgowe gumy i wysokiej jakości stal sprężynowa gwarantują długotrwałe użytkowanie klipsa wentylacyjnego. I ochrona lamwentylacyjnych ellen. Dzięki konstrukcji ramienia teleskopowego można elastycznie regulować długość i kąt, znanego w przemyśle lotniczym i kosmicznym sprawia, że jest on nieustraszony przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi od -40℃ ~ 110℃.

Od 2016 roku firma vanmass laboratorium koncentruje się na podatnych problemach z uchwytem na telefon komórkowy. Kąt widzenia 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy jest elastycznie regulowany za pomocą przegubu kulowego i wysuwanego ramienia teleskopowego; dzięki regulowanej głowicy kulowej można wygodnie ustawić smartfon na sobie; długość ramienia teleskopowego można ustawić w zakresie od 4, 5 cala i 270 stopni do różnych wysokości; można ustawić najlepszy kąt widzenia i łatwo obsługiwać nawigację, 4 do 7, zestaw głośnomówiący itd.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość4.53
Długość4.88
Waga0.71
Szerokość3.62
Numer częściVMEZ11CTBK1-DE-02
ModelVMEZ11CTBK1-DE-02

5. VANMASS

#ad

Obracany o 360°, VANMASS 2024 Klasa wojskowaUchwyt na telefon komórkowy do samochodu Upgrade Najmocniejsza przyssawka i haki wentylacyjneUchwyt na telefon komórkowy 4 w 1, uchwyt na telefon

#ad
VANMASS #ad - Jeden przycisk do obsługi jedną ręką – jeśli chcesz wyjąć telefon z uchwytu, aby odblokować go za pomocą inteligentnych ramion chwytających i nóżek podporowych. Ponadto można łatwo sięgnąć po smartfon, potrzebny jest tylko jeden przycisk, aby korzystać z połączeń wideo, nawigacji i CarPlay.4 w 1 = nieograniczone możliwości – niezależnie od tego, czy na desce rozdzielczej/przedniej szybie/kratce wentylacyjnej czy na biurku, rozmowy wideo, łazienkę, siłownię i do biura, kuchnię, film, ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy można idealnie wykorzystać.

Wszystkie przeguby sprawiają, 3 ~ 25 cm, 2 dodatkowe przeguby znajdują się na uchwycie z przyssawką, że uchwyt trzyma się mocno, dzięki czemu nie wpływa to na widoczność i pozwala na bezpieczną jazdę. Wysokiej jakości materiały i wzornictwo wielkiego Mistrza czynią nas od 2016 roku liderem w branży, luksusowy pakiet i wysokiej jakości idealny prezent dla partnera, rodziny i przyjaciół. Zadbaj o każdy szczegół – uchwyt na telefon komórkowy vanmass zamyka się obrotowym przegubem kulowym o 360° i wysuwanym ramieniem teleskopowym 11, dzięki którym można dowolnie ustawić uchwyt samochodowy w najbezpieczniejszym miejscu.

Taki wielofunkcyjny design pomoże Ci jako idealny asystent w Twoim życiu muzyka, nauka online itd. 54 mm uchwyt samochodowy na telefon komórkowy vanmass jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami 4 – 7" z obudową / bez obudowy, nawet dużym/ciężkimi telefonami z grubym / dużym etui. Jak powiedział wielcy mistrzowie: dobry design jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, REACH, przeszedł certyfikat bezpieczeństwa EPUIO, do czego nieustannie dążymy. Staramy się zapewnić klientom przyjemne i bezproblemowe zakupy.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość4.8
Długość4.52
Waga0.66
Szerokość3.3
Numer częściVMHYJXPKG-DE-1
ModelVersion 5.0
Gwarancja3 Year Limited Warranty

6. VANMASS

#ad

Samsung Huawei, 360°, silna przyssawka i wentylacja, stabilny, VANMASS EasyClamp 2022 Upgrade Patent Pro 3 w 1, pasuje do wszystkich iPhone 14/13/12/11, 100% wytrzymały, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy

#ad
VANMASS #ad - W zależności od wyposażenia wnętrza samochodu, gładka lub wykonana z tworzywa sztucznego / metalu, ta jest szorstka, można ją przymocować do deski rozdzielczej za pomocą uchwytu na telefon komórkowy. Dzięki regulowanej głowicy kulowej można wygodnie dopasować telefon we wszystkich kierunkach. Wyposażony w przyssawkę i 3-biegowy klips wentylacyjny, kuchni, kratce wentylacyjnej lub na przedniej szybie stołu, można go elastycznie zamocować w samochodzie lub w pomieszczeniu: na desce rozdzielczej, łóżku itp.

Wszystko wymaga tylko jednej ręki. Jest kompatybilny z iPhone, Xiaomi, Huawei, LG itd. Oszczędzasz sobie dodatkowego urządzenia nawigacyjnego, ponieważ możesz bez problemu używać swojego telefonu z uchwytem;. Nie wpływa negatywnie na widoczność podczas jazdy. Swobodny widok i kąt widzenia 360° – samochodowy uchwyt na telefon komórkowy marki vanmass zamyka się za pomocą przegubu kulowego z klipsem wentylacyjnym lub ramieniem teleskopowym i jest elastyczny w zakresie 360°.

Chociaż w pozycji poziomej telefon jest utrzymywany bardzo mocnie;. Wielofunkcyjny samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 3 w 1: wentylacja i przyssawka – po 5 latach koncentracji na sektorze samochodowym firma VANMASS przezwyciężyła wszystkie wady, opracowujemy i doskonale uzupełniamy ten uchwyt na telefon komórkowy. Wiatowej klasy jakość przemysłowa i opatentowana struktura – szczęki mocujące i nóżki są pokryte warstwą silikonową, uchwyt jest wykonany z materiału lotniczego "PTFE", która jest miękka i antypoślizgowa. Najprostsza obsługa jedną ręką zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga0.73
Szerokość3.94
Numer częściVMHYJ-DE2
ModelCTEZ11

7. VANMASS

#ad

Ochrona 3 w 1, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2022, przyssawka i wentylacja, Xiaomi Huawei LG, S20, 11, uchwyt na telefon komórkowy, 100% silikon, Samsung S22, 12, 13, do wszystkich telefonów iPhone 14, z samoprzylepną podkładką 3M

#ad
VANMASS #ad - Wszystkie przyciski lub złącza telefonu są swobodnie dostępne, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie z portu ładowania i portu audio. Bez względu na to, nie tylko trzyma się bombki, bez względu na to, huawei, co masz telefon komórkowy, czy twój smartfon jest duży czy mały, ale również jest przyjemnie dostępny w każdej chwili podczas jazdy. Wysokość / długość / kąt widzenia, wszystko można dowolnie regulować, 5 cm.

Ramię teleskopowe można regulować maks. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 3 w 1 z przyssawką i klipsem wentylacyjnym – dzięki badaniom ponad 200 000+ doświadczeń użytkowników i tysiącom testów laboratoryjnych Vanmass łączy w sobie doskonałe połączenie kompatybilności, kratce wentylacyjnej; w domu na stole, stabilności i elastyczności. Vanmass samochodowy uchwyt do smartfona jest kompatybilny z iphone, Xiaomi, uchwyt na telefon komórkowy Vanmass pasuje po prostu do wszystkich smartfonów - struktura uchwytu na telefon jest zaprojektowana dokładnie zgodnie z różnymi rozmiarami, Samsung, z etui lub bez, LG itd. Pod miękką warstwą rama wykonana jest z materiału lotniczego "PTFE", masywnego i odpowiedniego wszędzie, jak wyboista jest droga, niezależnie od tego, ten uchwyt na telefon komórkowy zawsze działa niezawodnie.

W zależności od różnych samochodów i kierowców uchwyt zapewnia przyjemny i swobodny widok, jak chcesz – w sumie 3 przeguby, za pomocą których uchwyt samochodowy na telefon komórkowy można ustawić w dowolnym kierunku w zakresie 360°. Wiatowej klasy jakość przemysłowa i opatentowana struktura zapewniająca bezpieczną jazdę – wszystkie części są całkowicie wyściełane silikonem, jak ciepła i zimna jest pogoda, gdzie ma kontakt z telefonem komórkowym, kompleksowo chroni telefon i samochód przed zarysowaniami. Jeszcze nigdy nie było tak proste – otwieranie i zamykanie wykonuje się jedną ręką, między nóżkami jest wystarczająco dużo miejsca, kliknięcie przycisku pod spodem, klamra natychmiast się odklei, a telefon będzie mocno trzymał.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość4.57
Długość7.68
Waga0.71
Szerokość2.76
Numer częściBKnaimoxipan-US

8. VANMASS

#ad

Przyssawka, uchwyt na telefon komórkowy, Huawei, 100% ochrona przed zarysowaniem, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy z wentylacją 2024, Samsung, 4 w 1, uchwyt samochodowy do iPhone 15

#ad
VANMASS #ad - I ochrona lamwentylacyjnych ellen. Następnie naciśnij przycisk z tyłu, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Prowadzone są ciągłe kontrole jakości przez laboratorium Vanmass. Uchwyt na telefon komórkowy jest wykonany z niezrównanego materiału. 2. 3. Aby się więcej na Koncentracja bezpiecznej jazdy.

Przyssawka odzyskuje siłę ssania i może być ponownie użyta. Od 2016 roku firma vanmass laborng koncentruje się na podatnych problemach z telefonem komórkowym. 1s odblokowanie: po prawidłowym zainstalowaniu uchwytu wystarczy włożyć telefon komórkowy i nacisnąć ramię, aby odblokować telefon. Zupełnie nowa przyssawka i bezpieczna/elastyczna: dzięki opiniom wielu użytkowników całkowicie zaktualizowaliśmy przyssawkę: 1. Lepsza odporność na temperaturę, wytrzymuje nawet 28 kg. Model flagowy 2024: kreatywne połączenie ulepszonego uchwytu na przyssawkę i klamry wentylacyjnej 5. 0 umożliwia elastyczne zastosowanie na większości szyb przednich, kratek wentylacyjnych a nawet biurka.

Obsługa jedną ręką i humanizowany przycisk: wszystko jest tak proste, że ponad 90% użytkowników uznało poprzedni przycisk boczny za niepraktyczny: 1. Bezpieczeństwo: najbardziej intymny prezent: podaruj swoim krewnym, przyjaciołom lub kochankom uchwyt na telefon komórkowy vanmaSS na Boże Narodzenie, co sprawia, Walentynki lub urodziny, że ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne. Należy pamiętać, gdy powierzchnia jest stosunkowo szorstka i nie może być ponownie użyta po usunięciu.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Waga0.71
ModelCTVK13

9. VANMASS

#ad

100% bezpieczny, przyssawka i wentylacja, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, 3 w 1, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2024, elastyczny, pasuje do wszystkich iPhone, super stabilny

#ad
VANMASS #ad - Wysoka jakość pochodzi z wyselekcjonowanego materiału i dokładnej struktury – uchwyt samochodowy na telefon komórkowy vanmass koncentruje się na materiale, uchwyt jest wykonany z materiału lotniczego "PTFE", dzięki czemu uchwyt może działać dobrze w ekstremalnie trudnych warunkach; konstrukcja zapobiegająca kołysaniu się składa się z mocnego ramienia mocującego z miękką silikonową podkładką, która chroni telefon komórkowy ze wszystkich stron mocno jak nigdy dotąd.

Swobodnie obracany o 360° – uchwyt samochodowy na telefon komórkowy vanmass zamyka się przegubem kulowym z klipsem wentylacyjnym lub ramieniem teleskopowym, można go dowolnie regulować w zakresie 360°. Dzięki regulowanej głowicy kulowej smartfon można wygodnie dopasować do każdego kierunku. Uniwersalna kompatybilność – bez względu na to, koniecznie znajdziesz odpowiednie miejsce do zamontowania uchwytu na telefon komórkowy: sedan / Huawei / SONY / Coupe / SUV / Pick-up / van / iphone 14 plus/iphone 14/iphone 13 pro max/13 pro/13/12/11/xs/xS Max/XR/8, jakim samochodem jedziesz, Xiaomi / samochód osobowy autobus itd. Obsługa jedną ręką i otwieranie 1 kliknięciem – wszystko można zrobić jedną ręką, tak łatwo jak zamykanie drzwi.

Lewy przycisk to przełącznik uchwytu, po kliknięciu uchwyt otwiera się automatycznie. Zaoszczędzisz sobie dodatkowego urządzenia nawigacyjnego, ponieważ możesz bez problemu używać telefonu komórkowego z uchwytem jako takiego;. Dzięki temu ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy może być montowany w różnych miejscach: szybie / kratce wentylacyjnej / desce rozdzielczej / w domu na stole, ścianie itd. Bez względu na to, samsung s22 ultra/s22/s21 ultra/s21/s20 ultra/s20/s20/note 20/nonononote10/a71/a52/a51/a32, jaki telefon jest używany, Twoje urządzenie będzie zawsze pasowało w uchwycie: iPhone 14 Pro / LG / Nokia itd.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Waga0.38
Szerokość3.15
Numer części1
ModelEasyClamp 3 IN 1 - Rot
Gwarancja3 lata gwarancji

10. VANMASS

#ad

3 w 1, Samsung Huawei Mate 60 Pro itd., VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2023, standard wojskowy, uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt samochodowy do iPhone 15, wentylacja i przyssawka

#ad
VANMASS #ad - Ciesz się najwyższymi standardami – uchwyt na telefon komórkowy vanmass przeprowadził ponad 3000 ankiet i 100 najlepszych analiz produktów i wysłuchał głosów ponad 6 500 000 użytkowników, CP65, przeszedł certyfikat bezpieczeństwa EPUIO, REACH, ROHS.3 w 1 = nieograniczone możliwości – niezależnie od tego, siłownię i do biura, czy na desce rozdzielczej/przedniej szybie/kratce wentylacyjnej czy na biurku, łazienkę, ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy można idealnie wykorzystać.

Pomiędzy nóżkami uchwytu jest wystarczająco dużo miejsca na kabel do ładowania, dzięki czemu jazda jest wygodniejsza i bezpieczniejsza. Wysokiej jakości materiały i wzornictwo wielkiego Mistrza czynią nas od 2016 roku liderem w branży, luksusowy pakiet i wysokiej jakości idealny prezent dla partnera, rodziny i przyjaciół. Staramy się zapewnić klientom przyjemne i bezproblemowe zakupy. 54 mm uchwyt samochodowy na telefon komórkowy vanmass jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami 4 – 7" z obudową / bez obudowy, nawet dużym/ciężkimi telefonami z grubym / dużym etui.

Ponadto może być również smartfonem na biurko, kuchnię, rozmowy wideo, film, na spotkania i stolik nocny. Jeden przycisk do obsługi jedną ręką – jeśli chcesz wyjąć telefon z uchwytu, aby odblokować go za pomocą inteligentnych ramion chwytających i nóżek podporowych. Utrzymuje wszystkie smartfony – dzięki wysuwanym nóżkom głębokość + 16 mm i ramionom zaciskowym szerokość maks. Jak powiedział wielcy mistrzowie: dobry design jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, do czego nieustannie dążymy.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość2.52
Długość9.33
Waga0.71
Szerokość2.72
ModelCTEZ11
Gwarancja3 lata limitowanej gwarancji