Top 10 Hundekamera Mit App – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Menborn

#ad

Syrena,, rejestrowanie ruchu, zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, dwudrożne audio, Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem

#ad
Menborn #ad - Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy. Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz usłyszeć, ale również z rodziną w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu. Kamera obsługuje noktowizor starlight, pełnokolorowy, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, inteligentny i noktowizor na podczerwień. Zewnętrzna kamera ip jest wyposażona w odporną na warunki atmosferyczne obudowę zgodnie z IP65, nachylenie 100° i wodoszczelność IP65 - zewnętrzna kamera Menborn jest zaprojektowana z obrotem o 90 stopni w pionie i 355 stopni poziomo.

Możesz dzielić się kamerą z rodziną i przyjaciółmi. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo. Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce. Możesz sterować kamerą monitorującą, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę. Filmy i konta są szyfrowane przy użyciu unikalnej technologii szyfrowania, aby zapisywać filmy na karcie TF nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze, a pliki wideo na karcie TF są dostępne tylko na Twoim koncie.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

2. CZEview

#ad

Kamera 360° wewnątrz, CZEview Kamera do monitoringu 5 MP, kamera dla psa, monitorowanie wewnątrz, kamera dla zwierząt domowych z aplikacją, 2,4/5 GHz, dwukierunkowe audio,, podwójna kamera Wi-Fi

#ad
CZEview #ad - Możesz wybrać różne pasma WiFi, 4 GHz, aby spełnić swoje potrzeby. Pełny zakres i 24/7 na żądanie – kamera jest wyposażona w poziomy i pionowy zakres obrotu 355° i 100° i umożliwia szerszą perspektywę. Kamera dla psów czeview rozpoczyna natychmiast nagrywanie wideo i dokładnie śledzi każdy ruch.

Doświadcz krystalicznie czystego bezpieczeństwa – kamera monitorująca 5 MP 3K wewnątrz sprawia, że każdy szczegół pozostaje żywy, w każdej chwili, nawet podczas powiększania, w dzień i w nocy. Karta sd do 128 g, i zapewnia nagrywanie 24/7, nie wchodzi w zakres dostawy i pamięć w chmurze są dostępne do wyboru w zależności od potrzeb, nigdy nie przegapisz ani jednej chwili. Ledzi każdy ruch – otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na telefonie, gdy rozpoznasz ruch lub hałas.

2, 4/5 ghz dual band wlan – kamera monitorująca czeview 5 ghz wewnątrz jest uzbrojona w doskonałą wydajność zarówno na WiFi 2, jak i 5 ghz, kompatybilna z większą liczbą routerów. Twoja prywatność jest priorytetem – kamerę do monitoringu można wyłączyć jednym kliknięciem w aplikacji, a streaming na żywo i nagrywanie zostaną tymczasowo wyłączone. Wszystkie dane są szyfrowane i chronione przez AES 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo.
MarkaCZEview #ad
ProducentCZEview #ad
Wysokość5
Długość3
Szerokość3
ModelZY-D4

3. eufy Security

#ad

Eufy Security eufyCam 2C, HD 1080p, akumulator 180 dni, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym, zewnętrzna kamera monitorująca, odporność na warunki atmosferyczne IP67, widoczność w nocy, bez

#ad
eufy Security #ad - Rozpoznawanie osób: zewnętrzna kamera monitorująca eufyCam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 2 o 95%, dzięki czemu będziesz alarmowany tylko w odpowiednim momencie.

Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, deszcz, upały, a nawet niemiecką zimę. Homebase zapisuje wszystkie nagrania lokalnie 1 i całkowicie bezpłatnie bez abonamentu. Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste. Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie.

180 dni czasu pracy akumulatora: zestaw do monitoringu na zewnątrz służy przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga0.56
Szerokość1.89
Numer częściAK-194644090227
ModelT8113V
Gwarancja12 miesięcy.

4. TOAIOHO

#ad

Widoczność w nocy, system Android/iOS, 2 K, wodoszczelność IP66, wykrywanie ruchu, dwukierunkowa rozmowa, udostępnianie wielu użytkowników, TOAIOHO 2 sztuki kamer do monitoringu zewnętrznego, czarna

#ad
TOAIOHO #ad - Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, czy używasz go w pomieszczeniach czy na zewnątrz, zapewnia lepszą widoczność wszystkich rzeczy, aby umożliwić członkom rodziny kontrolę nad kamerą. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy.

Zewnętrzny monitoring kamery jest kompatybilny z systemami iOS i Android. Kamera obsługuje funkcję udostępniania wielu użytkowników. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, silny śnieg i wysokie temperatury. Wykrywanie ruchu i hałasu oraz ip66kamera monitorująca automatycznie rozpoznaje ruch i hałas. Super color night vision zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa kolorowe ustawienia noktowizji.

Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Dlatego kamera może rejestrować więcej szczegółów w nocy i nie jest gorsza niż w ciągu dnia. Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę. Clearer 2k & camera sharingkamera monitorująca zewnętrzna posiada nową wersję technologii 2k. Kamera monitorująca wysyła komunikat ostrzegawczy na Twój telefon.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

5. WUUK

#ad

Bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, współpracuje z Alexa/Google Assistant, Wi-Fi, zewnętrzna 2K, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, bezpłatna pamięć 32 GB, do użytku na zewnątrz, noktowizor, IP67

#ad
WUUK #ad - Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące.

Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji wuuk, bezprzewodowy, również w nocy z noktowizorem. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, inteligentna, deszczowo lub słońce, bez obawy, a także podłączyć ją wokół domu, bezprzewodowa kamera Wi-Fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, że trzeba ją często zdejmować.

Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości. Dla wygody użyj promiton:kup raz, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem. Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

6. ieGeek

#ad

Kamera WLAN IP z noktowizorem, ieGeek 1080p HD kamera do monitoringu wewnętrznego, wykrywanie ruchu PIR, z akumulatorem wewnętrznym, pamięć w chmurze / SD, dwukierunkowe audio, WLAN 2,4 GHz, IP65

#ad
ieGeek #ad - Dwukierunkowe audio i kompatybilna z alexą - kamera wewnętrzna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik i jest kompatybilna z Alexą. Jest ona wyposażona w dwa światła na podczerwień 850 nm z widocznym światłem. Kompaktowa i lekka i ładowalna bateria. Kamera monitorująca wewnętrzna bateria może być używana do 90 dni z w pełni naładowaną baterią.

Kamera monitorująca iegeek jest kompaktowa w rozmiarze, łatwa instalacja. Pamięć w chmurze / sd i szyfrowanie danych: kamera monitorująca iegeek wewnątrz obsługuje pamięć kart micro SD maksymalnie 128 GB i pamięć w chmurze oraz przyjmuje komercyjne i rządowe standardy szyfrowania danych – zaawansowana technologia standardowa szyfrowania AES128 w celu ochrony prywatności i wysokiego współczynnika bezpieczeństwa. Jakość obrazu jest wyraźna. Optymalna odległość widzenia w nocy jest większa do 8 metrów, a nocą można robić wyraźne zdjęcia.

Ponadto można ustawić okresy alarmowe i obszary monitorowania. Zdejmowany do użytku ręcznego. Wykrywanie i czułość humanoidów można ustawić, aby zmniejszyć fałszywe alarmy. Wykrywanie ruchu pir i powiadomienie o alarmach - kamera monitorująca wewnętrzna wi-fi jest wyposażona w czujnik ruchu PIR i monitor dla zwierząt domowych. Rozdzielczość 1080p i noktowizor na podczerwień - bezprzewodowa kamera do monitoringu iegeek jest wyposażona w kolorowy czujnik cmos 1080p i mini obiektyw M8 o przekątnej 120 stopni.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.46
Długość2.36
Waga120
Szerokość1.5
Numer częściZS-GX7S
ModelZS-GX7S
Gwarancja1 rok.

7. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C200P2 kamera monitorująca 360° do użytku w pomieszczeniach, dwukierunkowe audio, dla niemowląt/zwierząt, wykrywanie ruchu, 1080p, noktowizor, kompatybilna z Alexa&Google Assistant

#ad
Tapo #ad - 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Opakowanie zawiera 2 sztuki kamery monitoringowej Tapo C200 Wykrywanie ruchu i alarmy - otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo, gdy zostanie rozpoznany ruch. Opłata za subskrypcję tapocare, 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu.

Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, szerokie pokrycie, 4 GHz. Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, aby uchwycić każdą chwilę. Dwukierunkowe audio - komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Zaawansowana widoczność w nocy - również w nocy kamera monitorująca Wi-Fi może wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów. Fhd 1080p & pan/tilt 360° - kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki rozdzielczości 1080p high Definition.

Bezpieczna i elastyczna pamięć – zapisuje do 128 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery. Tryb ochrony danych - można aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność. Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość4.63
Długość3.36
Szerokość3.42
Numer częściTapo C200P2
ModelTapo C200P2

8. TP-Link

#ad

Tapo TP-Link C310 kamera do monitoringu zewnętrznego, 30 m noktowizor i Google Assistant & nk C100 WLAN IP kamera do monitoringu wewnątrz rozdzielczość 1080p, 2-drożne audio, WLAN IP, widoczność w

#ad
TP-Link #ad - Produkt 1: zaawansowana widoczność w nocy: zapewnia widoczność do 30 m nawet w całkowitej ciemności. Produkt 2: dobra widoczność w nocy – widoczność w nocy do 9 metrów, bezpieczeństwo również w nocy.

Produkt 2: wykrywanie ruchu i alarm - automatyczne powiadamianie o każdym ruchu. Produkt 2: bezpieczne miejsce na dysku – obsługuje karty micro SD do 128 GB i zapisywanie filmów lokalnie na nośniku danych. Produkt 1: alarm dźwiękowy i świetlny: Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Produkt 2: krystalicznie czyste wideo na żywo – ostra rozdzielczość 1080p Full HD zapewnia bogate kolory i zrównoważone oświetlenie. Produkt 1: wykrywanie ruchu i powiadomienia: powiadamia Cię, gdy kamera wykryje ruch. Produkt 1: wideo o wysokiej rozdzielczości: rejestruje każdy obraz w krystalicznie czystej rozdzielczości 3MP.
MarkaTP-Link #ad

9. TP-Link

#ad

TP-Link Tapo C200 WLAN IP kamera monitoringowa obracanie i nachylenie obiektywu, harmonogramy, rozdzielczość 1080p, biała, 2-drożne audio biała + inteligentne gniazdko Wi-Fi zdalny dostęp

#ad
TP-Link #ad - Wysoka rozdzielczość – uchwyć każdy szczegół w krystalicznie czystej rozdzielczości 1080p. Zaawansowany widok w nocy – nawet w nocy kamera może osiągnąć zasięg widzenia do 9 metrów. Tworzenie harmonogramów – włączanie i wyłączanie urządzeń automatycznie o różnych porach. Dostęp również w podróży – steruj wszystkimi urządzeniami wygodnie za pomocą smartfona, wszędzie i o każdej porze.
MarkaTP-Link #ad
ProducentTapo #ad

10. Codnida

#ad

2-drożne audio, wykrywanie ruchu, elektroniczna niania z kamerą, Codnida Kamera monitoringowa 4 MP, 2,4 GHz/5 GHz WiFi, widoczność w, nagrywanie 24/7, wewnętrzna kamera Wi-Fi, kamera monitorująca IP

#ad
Codnida #ad - Kamera dla psa używana. Kamera dla zwierząt domowych codnida może ustawić obszar alarmowy dla miejsca, aby zmniejszyć większość fałszywych alarmów. 128 g, nie wchodzi w zakres dostawy. Nasza wewnętrzna kamera do monitoringu nigdy więcej nie przegapisz ważnej okazji. Wifi ma ulepszoną widoczność w nocy na podczerwień z odległością do 33 ft.

Możesz włączyć funkcję ciągłego nagrywania lokalnego kamery Codnida 24/7. Wbudowany mikrofon umożliwia rozmawianie i interakcję z dziećmi/zwierzętami domowymi w dowolnym miejscu i czasie. Kompleksowa ochrona Twojego domu. Przyrząd do użytku w domu – ta kamera bezpieczeństwa obsługuje do 8 użytkowników, dzięki czemu można korzystać z kamery monitorującej Wi-Fi dla bezpieczeństwa w domu. Aplikacja posiada funkcję szyfrowania, że Twoje dane nie wyciekły, która gwarantuje, nawet jeśli zostanie zhakowana.

Ta kamera monitorująca obsługuje WiFi 2, 4 GHz / 5 GHz. Dzięki inteligentnej funkcji alarmu dźwiękowego będziesz wiedział, które chcesz monitorować, czy Twoje dziecko i futrzane dzieci Cię potrzebują! Wystarczy włożyć kartę micro sd do kamery dla zwierząt domowych maks. Po rozpoznaniu ruchu kamera Codnida CCTV wysyła natychmiastowe powiadomienie do aplikacji na telefon komórkowy. Z tworodzinykamera codndia ip obsługuje połączenie z siecią Wi-Fi 2, aby oglądać wideo jednocześnie, 4 GHz/5 GHz za pośrednictwem Bluetooth w telefonie komórkowym.
MarkaCodnida #ad
ProducentCodnida #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściYM-COD-MINI12Q-EU
ModelMini12 Q