Top 10 Nematoden Trauermücken – Zwalczanie komarów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. nemabest

#ad

Nemabest® SF nicienie 3 mln 30 roślin/6 m² przeciw komarom

#ad
nemabest #ad - Zastosowanie do zwalczania stadiów larw i poczwarek komarów jest możliwe przez cały rok. Nicienie są żywymi zwierzętami i należy je szybko rozłożyć.

Nemabest przechowywać w lodówce i przestrzegać daty przydatności do spożycia. 3 mln nicieni wystarcza na zabieg ok. Dostawa z reguły już po 1-2 dniach! nemabest nicienie sf steinernema feltiae zwalczają stadia larw i poczwarek komarów już od temperatury 8 °C. Jest to produkt biologiczny, który jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, roślin i kręgowców. Szybka dostawa: wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12 poniedziałek-do. 30 roślin/6 m² powierzchni podłogi. Nicienie można łatwo rozprowadzić z wodą do podlewania i można je łączyć z innymi środkami ochrony roślin.
Markanemabest #ad
ProducentÖRE Bio-Protect #ad
Numer częściFD-ZJ-221207-073

2. Plantura

#ad

Plantura Nicienie SF przeciw komarom płaczącym, 1 mln pożytecznych owadów, na 1 m²/ok. 10 roślin

#ad
Plantura #ad - Proste zastosowanie: malutkie niciaki są łatwo rozprowadzane na wodzie do podlewania, instrukcja krok po kroku jest dołączona do zestawu podczas zakupu może nie być dostępna w języku polskim.

Niezawodność: nasze nicienie plantura sf zwalczają larwy komarów w ziemi do kwiatów wyjątkowo niezawodnie i przez cały rok; mogą być również stosowane do wałków jabłek wrzesień-marzec i mrówek kwiecień-październik. 10 roślin; nicienie należy wyjąć bezpośrednio po otrzymaniu; możliwość przechowywania w lodówce do 6 tygodni. Szybka dostawa: w ciągu kilku dni w skrzynce na listy, bez zbędnych odpadów z opakowań i podkładek chłodzących. Wydajność: 1 mln nicieni sf wystarcza na 1 m² powierzchni podłogi ok. Bez środków chemicznych: zastosowanie naszych nicieni SF jest delikatne dla Twoich roślin i bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.
MarkaPlantura #ad
ProducentPlantura #ad

3. nemaplus

#ad

Nemaplus SF nicienie do zwalczania komarów – 1 mln na 2 m² ziemi do kwiatów lub 10 roślin

#ad
nemaplus #ad - 2 m² ziemi do kwiatów lub 10 roślin. Stosowanie jest możliwe przez cały rok. Może być również stosowany za pomocą systemów nawadniających. Wymagana jest temperatura podłoża 8-28°C.

Nicienie przeciw komarom mogą być stosowane jako środek do spryskiwania lub podlewania za pomocą opryskiwacza lub konewki w szklarniach, doniczkach kwiatowych, tunelach foliowych, ogrodach zimowych, skrzynkach na kwiaty i innych donicach. Najlepiej zamówić nicienie tuż przed planowanym zastosowaniem. Zawartość opakowania 1 mln nicieni wystarcza na ok.

Zastosowanie nicieni nemaplus SF do biologicznego zwalczania szkodników jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Nemaplus nicienie sf steinernema feltiae są pożytecznymi owadami do zrównoważonego i skutecznego zwalczania komarów i ich larw w domu i ogrodzie na roślinach pokojowych, ozdobnych, owocach, warzywach, ziołach itp.
Markanemaplus #ad
Producente-nema #ad
Wysokość0.47
Długość4.72
Szerokość5.51
Numer części1302001
Model1302001

4. Samenshop 24

#ad

NemaTaurus® nicienie SF | do zwalczania komarów | skuteczna, biologiczna ochrona roślin z nićmi 1 mln na 2 m²

#ad
Samenshop 24 #ad - Zastosowanie nicieni sf do biologicznego zwalczania szkodników jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Nicienie mogą być stosowane jako środek do spryskiwania lub podlewania za pomocą opryskiwacza lub konewki w szklarniach, tunelach foliowych, ogrodach zimowych, doniczkach na kwiaty, skrzynkach na kwiaty i innych donicach.

Nicienie sf steinernema feltiae są pożytecznymi owadami do zrównoważonego i skutecznego zwalczania komarów i ich larw w domu i ogrodzie na roślinach pokojowych, ozdobnych, warzywach, owocach, ziołach itp. Ograniczona trwałość – należy zamówić tuż przed użyciem i przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze 2-8°C. Wymagana jest temperatura podłoża 8-28°C. Od małych 1 mln do 1000 milionów opakowań możemy dostarczyć wszystkie rozmiary. Możliwość stosowania przez cały rok.
MarkaSamenshop 24 #ad
ProducentSamenshop24 #ad
Numer części1302003

5. nemabest

#ad

Nemabest® Opakowanie kombi przeciwko ziemiórkowatym ziemiórkowatym 3 mln nicieni SF 30 roślin + 10 żółtych naklejek

#ad
nemabest #ad - Idealnie nadaje się do stosowania w domu i szklarni. Te naklejki są obustronnie pokryte klejem, co zapewnia efektywne przechwytywanie i monitorowanie latających owadów. Przechowywać w lodówce i zwrócić uwagę na datę przydatności do spożycia.

Nicienie są żywymi zwierzętami i muszą być stosowane w odpowiednim czasie. Nemabest Żółte naklejki wyróżniają się wysoką i niezawodną wydajnością. Nicienie są po prostu rozprowadzane z wodą do podlewania i można je łączyć z innymi środkami biologicznymi ochrony roślin. 3 mln nicieni wystarcza na leczenie ok. Szybka dostawa: wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12 poniedziałek-do.

Dostawa z reguły już po 1-2 dniach! nemabest opakowanie kombi przeciwko ziemiórkowatym ziemiórkowatym 3 mln nicieni SF 30 roślin + 10 żółtych naklejek. 10 żółtych naklejek jest bardzo stabilnych i zaopatrzonych w papier ochronny do łatwego wkładania w doniczkę bez klejących palców. 30 roślin/6 m² powierzchni. Oba produkty nie zawierają substancji szkodliwych i są całkowicie bezpieczne dla ludzi, roślin i kręgowców.
Markanemabest #ad
ProducentÖRE Bio-Protect #ad
Numer częściNB-GS-SF3

6. Futeco

#ad

Futeco® Nicienie SF przeciwko komarom – na 10 roślin lub 1 m² powierzchni – do łatwego podlewania

#ad
Futeco #ad - Po zwalczaniu larw much nie ma podstawy do życia pożytecznych owadów. Sprawdzone zwalczanie szkodników – nasze nicienie SF zwalczają szkodliwe larwy komarów, mrówek i wałków jabłkowych.

Ycie przyjazne dla środowiska – nasze mikroskopijne, pożyteczne owady są bardzo wrażliwe na chemiczne środki ochrony roślin, dlatego nie należy stosować żadnych środków chemicznych przez co najmniej 6 tygodni. Nasz serwis – twoje korzyści i zadowolenie są naszym celem – jeśli coś nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, prosimy o kontakt. Bezszkodliwe dla ludzi i zwierząt – wysoce skuteczne owady pożyteczne mogą być bezpiecznie stosowane. Atwe zastosowanie – nicienie sf steinernema feltiae rozpuścić w wodzie i rozcieńczyć do pożądanej ilości nalewania i wlać zaatakowaną ziemię mieszanką. Znajdziemy zadowalające rozwiązanie razem z Tobą.
MarkaFuteco #ad
ProducentFuteco #ad
Numer częściSF-NEMATODEN-1
ModelSF-NEMATODEN-1

7. Substral

#ad

4 x 7,5 ml, Substral Celaflor komary żałobne EX – przeciw larwom komara i innych szkodników i szkodników

#ad
Substral #ad - Wskazówka: złap dodatkowo dorosłe muszki żółtymi naklejkami Substral Naturen. Dopuszczony do użytku przez użytkowników nieprofesjonalnych. Do zwalczania komarów oraz owadów ssących, gryzących i minujących liście oraz chrząszczy ziemniaczanych.

Naturalny cykl rozmnażania zostaje przerwany, szkodniki nie mogą się już rozwijać i umierają po kilku dniach. Nr dopuszczenia: 024436-86 | ostrożnie stosować środki ochrony roślin. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Powoduje zatrzymanie żerania i ssania: już po kilku godzinach po zabiegu szkodniki zostają inaktywowane i przestają spożywać pokarm. Praktyczne buteleczki zawierają jako substancję czynną NeemAzal – wyciąg z nasion tropikalnego drzewa neem. Należy przestrzegać ostrzeżeń i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa zawartych w instrukcji obsługi.
MarkaSubstral #ad
ProducentSubstral Celaflor #ad
Wysokość6.69
Długość0.98
Waga0.18
Szerokość4.13
Numer części66730
Model66730

8. Nemagro

#ad

Nemagro® Zestaw kombi – nicienie SF 3M + żółte tabliczki 3 mio, 30 roślin lub 6 m² – Twój pierwszy wybór przeciwko komarom żałobnym!

#ad
Nemagro #ad - Szybka wysyłka - zamówiona dzisiaj, wysyłka dzisiaj do godziny 14. Nemagro nicienie sf steinernema feltiae to pożyteczne owady do zrównoważonej walki z komarami. Dostawa również do paczkomatów! Super działanie – naturalne, proste, skuteczne! Wielokrotnie potwierdzone. Pierwszorzędna reputacja – jak zawsze w standardowej jakości Nemagro.
MarkaNemagro #ad
Numer częściNEMA-M3+ A

9. e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH

#ad

E-nema nicienie przeciw ziemiórkowatym | 1 mln na 2 m² lub do 10 roślin | nemaplus

#ad
e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad - Możliwość przechowywania w lodówce do 6 tygodni. 100% biologiczny: zastosowanie naszych nicieni jest delikatne dla Twoich roślin i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Otrzymasz woreczek z nicieniami oraz kartę ze wskazówkami dotyczącymi zastosowania przesyłką listową.

Najlepsze działanie: nasze nicienie zwalczają szkodliwe owady niezawodnie i w sposób zrównoważony. Najwyższa jakość: nicienie bezpośrednio od producenta z własnej produkcji w Niemczech. Zadzwoń do nas pod numerem 04307-8295295 w godzinach od 8:30 do 16:00 Nie jest to towar pakowany! Kupujesz oryginał. Atwe zastosowanie: nicienie są łatwo rozprowadzane przez wodę do podlewania, instrukcja krok po kroku jest dołączona do zestawu może nie być dostępna w języku polskim. Najlepsza obsługa: otrzymasz nie tylko najlepszy produkt na amazon, ale również najlepszą obsługę.
Markae-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad
Producente-nema GmbH #ad

10. nemaplus

#ad

SF nicienie do zwalczania komarów, 12 mln

#ad
nemaplus #ad - Nemaplus nicienie sf steinernema feltiae są pożytecznymi owadami do zrównoważonego i skutecznego zwalczania komarów i ich larw w domu i ogrodzie na roślinach pokojowych, ozdobnych, owocach, warzywach, ziołach itp.

Stosowanie jest możliwe przez cały rok. Wymagana jest temperatura podłoża 8-28°C. Najlepiej zamówić nicienie tuż przed zastosowaniem i przechowywać w chłodnym miejscu 2-8°C. Nicienie przeciw komarom mogą być stosowane jako środek do spryskiwania lub podlewania za pomocą opryskiwacza lub konewki w szklarniach, tunelach foliowych, doniczkach kwiatowych, ogrodach zimowych, skrzynkach na kwiaty i innych donicach.

Zawartość opakowania 12 mln nicieni wystarcza na ok. Zastosowanie nicieni nemaplus SF do biologicznego zwalczania szkodników jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Przestrzegać daty ważności. 24 m² ziemi do kwiatów lub 120 roślin.
Markanemaplus #ad
Producente-nema GmbH #ad