Top 10 Smart Smoke alarm – Czujniki dymu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. com-four

#ad

Com-four® 10 x uchwyt magnetyczny do czujników bezpieczeństwa – uchwyt do klejenia lub wiercenia – mocowanie za pomocą bardzo mocnych podkładek samoprzylepnych do czujników dymu – magnetyczne

#ad
com-four #ad - 7 cm Ø // materiał: metal, tworzywo sztuczne // Kolor: srebrny, biały podkładka samoprzylepna. Zakres dostawy: 10 x uchwyt magnetyczny. Dzięki temu możliwe jest zamontowanie czujnika dymu również bez wiercenia! Lekka wymiana baterii: również do wymiany baterii i testów funkcjonalnych czujki dymu w przyszłości nie potrzebujesz już narzędzi.

Atwy montaż: uchwyt można bezpiecznie i mocno zamontować zarówno poprzez wiercenie, jak i za pomocą mocnych podkładek samoprzylepnych. Mocne mocowanie: uchwyt magnetyczny zapewnia solidną i niezawodną metodę bezpiecznego trzymania czujników dymu na miejscu. Wymiary: ok. Funkcja klejenia: podkładki samoprzylepne zapewniają bardzo mocne trzymanie i niezawodną przyczepność.
Markacom-four #ad
Producentcom-four #ad
Numer częściCF9757

2. Ei Electronics

#ad

Opcjonalnie z możliwością połączenia radiowego, biały, Ei Electronics Ei630 W czujnik ciepła z czujnikiem temperatury 58°C do kuchni i łazienki

#ad
Ei Electronics #ad - Wersja niemiecka: ten produkt nadaje się tylko do użytku w pomieszczeniach niemieckojęzycznych, ponieważ instrukcja obsługi jest dołączona wyłącznie w języku niemieckim. Kuchnia i łazienka: czujnik ciepła nadaje się szczególnie do pomieszczeń o dużej parze lub kurzu, w których klasyczny czujnik dymu ma tendencję do fałszywych alarmów – idealnie nadaje się również do warsztatu i garażu.

Przewód alarmowy: w celu zapewnienia alarmu w całym domu, czujnik ciepła może być opcjonalnie połączony radiowo, moduł radiowy Ei600MRF jest dostępny oddzielnie. Markowa jakość: w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa każdy z naszych czujników ciepła Ei Electronics przechodzi test funkcjonalny przed opuszczeniem fabryki.

Zakres dostawy: 1 x czujnik wysokiej temperatury, śrubami i kołkami oraz wbudowaną baterią 10-letnią, łącznie z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, średnica 119, 6 mm, 1 x 190 g. Wysokiej jakości czujnik: dzięki szybko reagującemu czujnikowi temperatury urządzenie uruchamia alarm, gdy temperatura otoczenia przekroczy 58°C, co stanowi skuteczne uzupełnienie zwykłego wykrywania dymu.
MarkaEi Electronics #ad
Producentgs1 data protected company 5099383 #ad
Wysokość1.97
Długość4.71
Waga0.42
Szerokość4.71
Numer częściEi630W-3XD
ModelEi630W-3XD
Gwarancja5 lat.

3. SHD

#ad

Zestaw 5 sztuk, bez wiercenia i śrub, bezpieczny, magnetyczny uchwyt na czujkę dymu, Ø 70 mm, szybki i łatwy montaż, 3M podkładki samoprzylepne z uchwytem magnetycznym, SHD Podkładki samoprzylepne

#ad
SHD #ad - Szybkie testowanie i wymiana: dzięki zastosowaniu uchwytu magnetycznego przeprowadzenie testów funkcjonalnych lub wymiana baterii jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Podkładki samoprzylepne można łatwo i łatwo nakleić w ciągu zaledwie minuty, aby zapobiec uszkodzeniu kabli lub przewodów podczas instalacji.

Rednica 7 cm nadaje się do alarmów o standardowym rozmiarze. Atwy montaŻ, bez wiercenia: Żmudne wiercenie i ryzyko trafienia w przewody nie są konieczne. Dobrze komponują się w każdym domu: "niewidoczna" konstrukcja magnetycznych podkładek samoprzylepnych oznacza, że można je pomalować, aby połączyć się z wnętrzem bez wpływu na ich bardzo silną przyczepność. Pasuje do czujników ognia i co2: uniwersalna konstrukcja sprawia, że ta magnetyczna podkładka klejąca jest kompatybilna z czujnikami pożaru i detektorami dwutlenku węgla.

Jeśli czujnik musi zostać wymieniony, wystarczy przykleić nowy. Najmocniejszy uchwyt w domu: zaprojektowany z 2 magnesami neodymowymi – które od dawna uważane są za najsilniejszy rodzaj magnesów na świecie – uchwyt ten ma bardzo mocny uchwyt, dzięki czemu może niezawodnie wisieć na suficie przez wiele lat.
MarkaSHD #ad
ProducentSHD #ad
Wysokość0.2
Długość2.76
Waga0.25
Szerokość2.76
Numer częściRM.MG70-5er
ModelRM.MG70-5er

4. X-Sense

#ad

Kompatybilny z X-Sense Home Security, certyfikat TÜV, 6 sztuk, bezprzewodowy system bezpieczeństwa domowego czujnika dymu, X-Sense XS01-M ProConnected czujnik dymu ze stacją bazową SBS50

#ad
X-Sense #ad - Rozszerz swój system smart home wedle uznania: do stacji bazowej sbs50 można dodać do 50 czujników ostrzegawczych, takich jak czujniki dymu i tlenku węgla itp. W celu uzyskania połączonego systemu, dzięki czemu wszystkie urządzenia będą alarmować po uruchomieniu alarmu. Zasięg transmisji 500 m na otwartym terenie zapewnia stabilną komunikację między urządzeniami.

Powiadomienia push w czasie rzeczywistym: monitoruj swój dom z dowolnego miejsca i otrzymuj powiadomienia push w czasie rzeczywistym w przypadku alarmu, awarii itd. System można szybko wyciszyć, naciskając przycisk wyciszenia w aplikacji lub za pomocą prostego przycisku na stacji bazowej. Funkcja udostępniania urządzeń: dzięki aplikacji x-sense home security możesz udostępniać domowe urządzenia bezpieczeństwa członkom rodziny, dzięki czemu uprawnieni użytkownicy mogą sprawdzać historię, otrzymywać powiadomienia push i wyciszać urządzenia. Praktyczny przycisk parowania/wyciszania: wystarczy połączyć stację bazową z siecią WLAN za pomocą przycisku parowania/wyciszania.

Natychmiastowa gotowość do pracy: 1 stacja bazowa sbs50, 1 adapter sieciowy i 1 przewód zasilający wchodzą w zakres dostawy. Spełnia normę en 14604 dla niezawodnej ochrony. Bądź zawsze na bieżąco: nasz czujnik dymu z certyfikatem tÜv wysyła natychmiastowe powiadomienie push w przypadku wykrycia dymu. Wystarczy pobrać aplikację x-sense home security, połączyć urządzenia z aplikacją za pośrednictwem sieci Wi-Fi 2, 6 czujników dymu XS01-M, 4 GHz nie jest kompatybilna z 5 GHz i zabezpieczyć swój dom.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość4.06
Długość10.12
Waga0.2
Szerokość6.81
Numer częściFS61
ModelFS61

5. Ei Electronics

#ad

Zwycięzca testu Stiftung Warentest z baterią, Ei Electronics Ei650RF bezprzewodowy czujnik dymu, na 10 lat, biały, zestaw składający się z bezprzewodowego czujnika dymu i modułu radiowego

#ad
Ei Electronics #ad - Markowa jakość: w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa każdy z naszych czujników dymu przechodzi test działania i kalibrowany w prawdziwym dymie przed opuszczeniem fabryki. Wersja niemiecka: ten produkt nadaje się tylko do użytku w pomieszczeniach niemieckojęzycznych, ponieważ instrukcja obsługi jest dołączona wyłącznie w języku niemieckim.

Zwiększone bezpieczeństwo: czujnik dymu z modułem radiowym wykrywa pożary wcześnie i w razie niebezpieczeństwa alarmuje wszystkie połączone czujki jednocześnie – bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. Bez migania led: bez irytujących dźwiękowych lub wizualnych wskazań w normalnym trybie pracy, radiowy czujnik dymu nadaje się szczególnie do stosowania w sypialni i pokoju dziecięcym.

Zakres dostawy: 1 x czujnik dymu z modułem radiowym ei600mrf, śrubami i kołkami oraz wbudowaną baterią 10-letnią, średnica 119, wraz z podręcznikiem, 5 mm, 1 x 210 g. Zwycięzca testu testu: jako wielokrotny zwycięzca testu można polegać na czujniku dymu – dzięki ochronie przed fałszywym alarmem i dużemu przyciskowi testowania/wyciszenia charakteryzuje się wysoką łatwością użytkowania.
MarkaEi Electronics #ad
ProducentEi Electronics (Non-Consi) #ad
Wysokość2.36
Długość7.87
Waga0.64
Szerokość5.12
Numer częściEi650RF-3XD
ModelEi650RF-3XD

6. ALPENLUFT

#ad

Czujnik dymu, ALPENLUFT Czujnik dymu, czujnik pożaru, bez migania LED – ochrona przeciwpożarowa, bez wiercenia, płaski, bateria 10 lat

#ad
ALPENLUFT #ad - Nowoczesna ochrona przeciwpożarowa z czujnikiem fotoelektrycznym i głośnością > 85 dB ostrzega Cię w razie niebezpieczeństwa. Nowoczesne wzornictwo – dzięki głębokości zaledwie 24 mm ten super płaski inteligentny czujnik dymu harmonijnie wpasowuje się w każdą indywidualną koncepcję pomieszczenia, bez przeszkadzania.

Super proste – włącz, przykleić/wywiercić, gotowe. Nasze czujki przeciwpożarowe nadają się również do sypialni. Ciesz się pełnym bezpieczeństwem również podczas snu bez denerwującego migania.

Zaufana ochrona – bez względu na to, w jakim pomieszczeniu się znajdujesz. Dzięki 10-letniej baterii masz ochronę przez cały określony przez prawo czas do następnej wymiany czujki. Bezpieczny dom – na naszym alarmie można polegać – od momentu uruchomienia do końca okresu użytkowania. Nadaje się do sypialni – bez migania led.
MarkaALPENLUFT #ad
ProducentMAJUMU GmbH #ad
Waga0.93
Numer częściSM11
ModelSTA-10000

7. Hekatron

#ad

Hekatron KonexXt CO One i moduł radiowy Basis X do czujników dymu Hekatron Genius Plus X – podłączenie do 20 czujników dymu – kompatybilny z Smart Home – pojedyncze opakowanie

#ad
Hekatron #ad - Produkt 2: jeśli radiowy czujnik dymu wykryje dym, sygnał alarmowy zostanie przekazany do innych czujników dymu z 20 sekundami opóźnienia – w przypadku alarmu oszustwa przycisk testowy zapobiega przekierowaniu. Dodatkowo za pomocą 3 diod LED następuje optyczna sygnalizacja w przypadku alarmu lub awarii.

Produkt 1: nowy konexxt co one firmy hekatron niezawodnie wykrywa tlenek węgla i ostrzega optycznie i akustycznie w przypadku niebezpiecznych stężeń CO w powietrzu. Produkt 2: wyposażony w podwójny system baterii, a drugi do podłączonego inteligentnego czujnika dymu, jeden dla modułu radiowego Basis X, oba o żywotności 10 lat, zapewniają płynne połączenie. Podczas eksploatacji termy gazowej, klimatyzatorów, grilli, kominków, magazynów pelletu, pieców, otwartych palenisk lub fajek wodnych. Mogą one powstać m. In. Produkt 1: dla większego komfortu: ostrzeżenie 30 dni przed upływem żywotności; zmniejszona głośność podczas testowania alarmu.

Produkt 1: wszystkie informacje w skrócie: wyświetlacz pokazuje aktualnie zmierzone stężenie CO w powietrzu oraz stan czujki. Produkt 1: bez wymiany baterii: czujnik osiąga typową żywotność 10 lat od pierwszego uruchomienia dzięki wbudowanej baterii litowo-manganowej 3 V. Produkt 2: Łatwe połączenie wszystkich czujników dymu w domu z bezprzewodowym modułem bezprzewodowym Hekatron Basis X, kompatybilny ze wszystkimi czujkami dymu Hekatron Genius Plus X; podłączenie do 20 bezprzewodowych czujników dymu.
MarkaHekatron #ad

8. ALPENLUFT

#ad

ALPENLUFT Bezprzewodowy czujnik dymu, czujnik dymu i ciepła 2 w 1, czujnik ognia, czujnik dymu, bez wiercenia, możliwość połączenia w sieć, zasilanie sieciowe, 10 lat, bez migania LED

#ad
ALPENLUFT #ad - Osoby obecne w domu są natychmiast ostrzegane, a nie dopiero wtedy, gdy dym dotrze do czujki w ich pobliżu. Czność radiowa wszędzie – bez względu na to, w jakim pomieszczeniu się znajdujesz.

Maksymalna ochrona – w przeciwieństwie do innych czujników dymu, czujnik dymu 2 w 1 można używać również w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka i garaż. Bezpieczny dom – na naszym alarmie można polegać – od momentu uruchomienia do końca okresu użytkowania. Ciesz się pełnym bezpieczeństwem również podczas snu bez denerwującego migania. Nowoczesne wzornictwo – dzięki głębokości zaledwie 24 mm ten super płaski inteligentny czujnik dymu harmonijnie wpasowuje się w każdą indywidualną koncepcję pomieszczenia, bez przeszkadzania. Bez migania led – nasze czujki przeciwpożarowe z baterią 10 lat nadają się również do sypialni.
MarkaALPENLUFT #ad
ProducentMAJUMU GmbH #ad
Wysokość0.94
Długość0
Waga0.93
Szerokość0
Numer częściSM11HR
ModelFSH-10000

9. Homematic IP

#ad

Czujnik dymu alarmuje lokalnie za pomocą syreny i powiadomienia push w aplikacji na smartfon, Homematic IP Smart Home zestaw startowy czujki dymu z etykietą Q, oświetlenie awaryjne LED

#ad
Homematic IP #ad - Bezpośrednio połączone czujki dymu współpracują ze sobą w kolektywie i informują również o pożarach w odległych pomieszczeniach. Wysokie bezpieczeństwo dzięki kompleksowemu szyfrowaniu AES-128 i lokalizacji serwera w Niemczech – nie wymaga rejestracji ani tworzenia konta użytkownika.

Zestaw startowy czujników dymu informuje nie tylko o powstających spalinach we własnych czterech ścianach, ale również za pomocą darmowej aplikacji na smartfonie. Optyczny czujnik dymu z etykietą q. Bezobsługowe działanie czujników dymu dzięki – zgodnie z normą – na stałe wbudowane baterie o żywotności 10 lat. Certyfikat zgodny z normą en 14604 i vfdb 14-01 przez centrum testowe KRIWAN.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Numer części150788A0

10. Busch-Jaeger

#ad

BJ 6833-84 profesjonalny alarm dymny, zasilany bateriami

#ad
Busch-Jaeger #ad - Busch-Jaeger. Marka: Busch-Jaeger. Busch-jaeger profesjonalny czujnik dymu, BJ 6833-84. Kolor: biały.
MarkaBusch-Jaeger #ad
Numer części550005829